bugün

darknees üstüne neden alınıyorsun anlamadım? kızım ben köyde ırgatlık yapmıyorum tarla ekmem bostan yapmam hayvanımda yo altımda araba gezer dururum bunları iyi kötü bilirsin değil mi? sen acaba benim yaşıma kadar yaşayıp o rahatlığa erebilecekmisin. buradanaklınca köylüleri aşağılıyoırsun hani ata köylü milletin efendisi demişti onlar olmasa kuru ejmeğe mutaç olursunuz. çok boış yapıyorsun yap ama insanları aşağılama ne para baronu köylüler var nerden bilicen sen.

tanım hemcinsine meyil veren kadındır. evet..
Eğer kişi erkekse gaydır net. Biseksüel erkek=Gay.
zamanında elime geçen biseksüel karıyı uzun menzilli füzeyle hastalığından vazgçirmişliğim vardır.
(img:#2339153)
Bence en sağlıklı olan cinsel yönelim.
sağlam tokmakçı erkek yerine hemcinsiden biriyle yatan yalayan kadın olmak demektir. evet..
gelecekte bütün insanlar biseksüel olacaklar. heteroseksüel olanlara cinsel faşist gözüyle bakılacak. biseksüel olmak sosyal bir avantaja dönüşecek.
Bir yönelim. Kimin neyden hoşlanacağına kişi kendi karar verir.
olmaktan mutluluk duyduğum.
Iğrenç bir durumdur. Iki tarafa da eğilimin var o ne ya öyle.
Dünyanın en şanslı insanlarıdır hele de kadınsanız şahane zaten.
olmaktan mutluluk duyduğum.
Bence herhangi bir şeyi ibnelik olarak adlandıracaksak işte o şey budur.

Bir insan gördüğü bütün insanları sikebilecek bir potansiyele sahip ise o insan bence biraz ibnedir.

Hayır seç birini onu sik, dünyada o cinsten 3.5 milyar kişi var. Yok beyzade 7 milyarın hepsini sikecek illa.
her insan biraz biseksüeldir aslında.
Bazı kişilere göre insan biseksüel doğarmış, zamanla herhangi bir cinse yönelirmiş. Saçma evet.
Belediye başkanlığına aday olabilir.

Adında sek var. Tüm süt severlerden oy bekliyor.
çift cinsiyetli olmaktır.
zevki duble yaşamaktır.
Damacanayı da bi denemelisin.

t:biseksüel olmak=sapık olmak. Bugün hemcins, yarın damacana, ertesi gün eşek... diye sürmesi muhtemel.
Bir biseksüel hem erkeğe hem de kadına eşit ilgi duyamaz, biri ağır basar her türlü. Yani bir biseksüel erkek kadınla bir şeyler yaşamak isteyebilir ama evlenmek istemez, aklında her daim bir yakışıklı süt gibi bembeyaz tenli kumral saçlı bir erkeği hollandaya kaçırıp evlenmek vardır.
isviçre çakısı gibi olmaktır.*
Birini sevmek için fiziksel herhangi bir şeye ihtiyaç duymamaktır. kişinin karakterini seviyorsam onunla olmam için en ufak bir engel yok karşımda, Özgür olmak gibi.

Memesiz bir dünyayı hayal bile edemezdim...
Tanrının size verdiği bir ödüldür..
aslinda en az gay olmak ya da heteroseksuel olmak kadar yaygin olsa da, cok fazla adlari duyulmayan insanlar butunudur. mesela su arkadasin sesini duymak, ailesine acilmasi konusunda kendisine yardimci olmak lazim. :(

https://pbs.twimg.com/media/DD41NRsXoAEls0U.jpg
ibne olmakla eş anlamlı olan kelime.
ibne olacağıma çomar olurum daha iyi a.q
Bi nevi cinsiyetsizlik. Duygular ve zevklerin kadın erkek ayrımına tabi olmamasıdır.
güncel Önemli Başlıklar