bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bir bayan ismi.

  ayrıca: bir sen, bir ben, bir de bebek espirisinden de hiç haz etmezler.
  4 ... gimenez
 2. 2.
  onca zaman geçti üzerinden,
  herşeyden geçtim.
  bir senden vazgeçemedim...

  bir seni andığımda korktum hep,
  anlayacaklar diye!
  seni sevdim diyemedim,
  bir seni kaybetmeyeyim diye.

  herkes yanımda şimdi,
  bir sen yoksun...

  şimdilerde düşünüyorumda,
  bir sen olmadan olmuyor.
  bir kendimden kaçtım hep,
  bir de birsenden...
  2 ... wump r
 3. 3.
  türk telekomun kafa s.ktigi reklamda bilinmeyen numaralar servisinin ne oldugu sorusuyla karşılaşan bayan.
  (bkz: sıktı ama ha)
  1 ... jack oneal
 4. 4.
  tüm insanlığın bıktığı bir reklamın baş karakteri.
  ... karabelaa
 5. 5.
  BiRSEN Türkiye'de en çok kullanılan 404. isim (... 402. bahattin, 403. bilgehan, 404. birsen, 405. caner, 406. vildan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 1,841 kişiden birinin adı BiRSEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.54.BiRSEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-03-2013 16:30 itibariyle yaklaşık 41,469 kişinin isminin BiRSEN olduğu ve BiRSEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 642 kişi arttığı tahmini yapılabilir.
  alintidir~http://www.sifamarket.com~
  ... tazyikimesane
 6. 6.
  en son "ben sana nasıl davranacağımı bilmiyorum" demişti. ben de yazmaktan çekinmeye başlamıştım. az önce hallettik o işi. anlattım durumu bakalım. yani riskli bir şeydi sonuçta. kalkıp " ben senin kendinden hazzetmiyorum, o yüzden öyle yazdım" deme ihtimali de var. ya da bilmiyorum bi garip oldum şimdi. aslında olmamalıyım temizim ben sonuçta. fotoğrafları gönderdim bugün. iki tanesini bulabildim. umarım daha başkaları da vardır yoksa aklım bana oyun oynuyorsa valla küserim, kafayı üşütürüm ceza olarak. neyse ki benim için bi noktada sorun çözüldü. yani onu saplantı haline getirdiğim evet doğru. ama zarar vermiyorum ki. sadece az biraz vaktinden istiyorum ne var bunda? ha vermez mi? vermez. üzülürüm o zaman ama yapacak da başka bir şey yok. sonuçta arada sırada aklıma geliyor ve ara sıra bazı bazı...

  amerikadaymış şimdi nasıl sevindim. canım arkadaşım. gerçi o kendini tanıdığımı düşünmemi biraz iddialı buluyor ama. tanıdığımı iddia etmiyorum ki. rahatsız olduğun bi varsayımım varsa düzelt değil mi? başarılısın işte. herkes senin yerinde olmak istiyor, öykünüyorlar sana. tabi ki kendine göre sorunların var o ayrı. anlatmak istemezsin onu da anlarım ama bana kapıları kapatmanın bi anlamı yok. görmezden de gelme. ne bileyim ben.

  kıymetli bir isim hasılı kelam. hayatımda duyduğum ilk isim gibi sanki. ilk sevilen olmak kim bilir nasıl bir duygudur.
  ... tazyikimesane
 7. 7.
  tezer olani makbuldür.
  1 ... manikserce
 8. 8.
  (bkz: birsen tezer)
  ... dekadans
 9. 9.
  Çok sevdiğim canım kardeşimin ismi. Oyy kıyamam ben ona abisinin tatlı varlığı. ikizimdir ama benden 2 dakika sonra doğduğu için kendisi istemese de abi demesini tercih ederim.
  ... hexenbiext