bugün

Tavsiye vereyim dedim. Herşey küçük bir gülümseme ile bile başlayabilir. O ego denilen şeyi önce bi geçin sevmissin kim ne diyebilir. Meraba de nasılsın de en doğal sorular. Bir iki karsilas ama sonra bir süre görünme yakın arkadasin geçsin böyle onun yanından nerde diye gözleri seni arasın sonra ortaya çık tekrar. Erkek veya kız farketmez en küçük bi kantin kafeterya ya kahve içmeye çıkın eğer muhabbet koyuysa o kahve sogur bu iş olur. (Tecrübe konuşuyor burdan Sena - Enes ikilisine benim sayemde mutluluklar.).
Önce güleceksin, sonra asla yüz vermeyeceksin. Aşk zaten bir kavuşamama durumu kanımca.
Samimiyetinle. Zor bulunan bir değer bu dünyada.
yeterince karizmatiksen ve onu sevmiyormuş gibi yapabilirsen mümkündür, eğer senin onu çok sevdiğini bir kez anlarsa onu bir daha hayatta kendine aşık edemezsin.
bes yildir ugrastigim durum.zor kardesim edemesen de bil insan kavusamadigi her gun daha olgun bakiyor hayata.
Edemezsin. Hiç ugraşma o ugrassın..
Olursa olur olmazsa çay koyarım.
üniversite ortamında kız arkadaş- erkek arkadaş tanışma cart curt kolay oluyor. 10 erkek varsa 15 kız oluyor veya 30 erkek- 30 kız gibi. yakışıklı değilseniz bile şansınız yüksek bu gibi yerlerde. karşı tarafta kainat güzeli değil ya. ama şu bir gerçek aga. ben şahsen yakışıklı değilim orta halli biriyim mesela geçen sene dershanede 2 kız 10 erkek vardı. sınıfta yakışıklı diyebileceğin 1 kişi vardı. yani bizde yakışıklı sayılırız ama doğruya doğru o oğlan hayvan gibi yakışıklıydı. kızlar arkasından şu çocuğa bak çok yakışıklı diyordu amk içten içe kıskanıyordum lan çocuğu. lisede falan kız daha çok olduğundan hafifte dil olunca ilgi görüyorsun ama burda bırak sınıfta diğer sınıfta da kız sayısı az. yakışıklı çocuğun diksiyon, konuşma, kabiliyet falan benden düşük. yani öyle kızlara yavşayan biri de değil. ulan 2 kız da sürekli bununla konuşuyor bir görseniz. çocuğun pek ağzı lafta yapmıyor az utangaç hatta çekingen.. ama öyle böyle kurdu ortamı amk çocuğu. benimde derdim o kızlarla çıkmak falan değildi ama iplenmemek kötü oluyor. yani abiler yakışıklıysanız diğerlerinden daha çekici bir havanız varsa her türlü oluyor gibi. olmasada 1-0 öndesin.. öyle iç güzellikmiş, tip çok önemli değilmiş faso fiso abi. ne yani yakışıklı oğlan kötü biri mi?. gayet efendi, saygılı biriydi birde yakışıklıydı işte daha ne olsundu. benimde iyi kankam olmuştu sonraları.. kabullendim adam beni tip konusunda ezerdi. başlarda kıskanıyordum ama sonradan sevmeye başladım keratayı.. bununla takılınca kızlar daha bir yanımıza geliyordu.. onda tip vardı bende kabiliyet gücü.. tabi o sene karı-kız uğraşcaz diye düşük puanlar aldık..

sınavınız varsa birini kendime nasıl aşık ederim, biriyle nasıl tanışırım, benden hoşlandığını nasıl anlarım gibi düşünceleri kafanızdan atın. çünkü o heycanın tadını almaya başlayınca kalbiniz pır pır atınca ders falan kalmıyor adamın başında.

başlığın sorusuna cevap olarak da. öyle en yakışıklı benim gibi cool moddan falan bir çıkın önce. çoğu kardeşimizin başına geliyor bu olay. diyor abi çok yakışıklıyım ama kızlar tipsiz erkeklerle çıkıyor. tamam tipsizle çıkan da var ama o tipsiz dediğin çocuk belki senden daha yakışıklı fakat sen objektif bakamadığından kabullenemiyor olabilirsin.. aslında gerçekten tipin fazla bir önemi yok tamam etkileme açısından iyi ama öyle arkadaş ortamı yapmazsan tek takılırsan falan olmuyor. arkadaş ortamına gir ister istemez senden etkilenen biri olacaktır.
Edemezsiniz kalbi size ısındıysa aşık olur zaten.
Bu başlığı açan arkadaş için tavsiye vermek istemiyorum . Böyle devrik cümleler kuruyorsan hayatta , sana değil kız erkek bile vermez .
Öncelikle düzgün cümle kurarak.
sonra başına belayı alırsın diye devam etmesi gereken başlık.
halter kaldırmayın.
Israrci olmayarak.
önemsediğini belli ederek sorunlarıyla ilgilenerek karşıdaki kişiyle alakalı ufak ayrıntıları akılda tutup yeri geldiğinde hatırladığını belli ederek.
Sempatik, sıcakkanlı, bebek yüzlü(opsiyonel) iseniz ve bir tutam da çekiciliğiniz varsa aşık olunacak gibisinizdir.
" ya ya ye coco jambo ya ya ye " diye bağırarak etrafında 12.5 falan tur at.
saçını çek, silgisini alıp fırlat.
güler yüz ve saf bir samimiyet yeterlidir.