bugün

çok eşlilik taraftarı bir orospu.
islam dini eğitimi almamış malum zihniyetli kızdır cidden yazık..
çapkın bir kızdır.
bunlarla evlilik gibi saçma bir şeye asla adım atmayın 3 gün sonra aldatma sebepli boşanmaya gidersiniz.
ikisinin birbirinden haberi yoksa Yanlış yapan kızdır. BU aldatmak demektir. Aldatmak sevgiye karşı büyük saygısızlıktır. Bunun yerine sevgili değil de fuck buddy takılmak daha doğru. Burada önemli nokta aldatma konusu. Ayrıca iki tarafın birbirinden haberi olsa bile sevgili olmak yine iyi bir şey değil. Adi üzerinde sevgili. Anlasmali da olsaniz Sevgi kavramini kirletiyorsunuz. Baskalariyla bir seyler yasamak istiyorsaniz sevgiyle alakalı olan her seyden uzak durmalısınız.
Burada bu Kıza sövenler fırsat bulsa kızın 7. Sevgilisi olmayı falan seve seve kabul ederler.
Tercihleri arasında kararsız kalır, alışveriş yaparken de kafası hep karışık olur karar veremez.
Asla Evlilik düşünülmeyecek kızdır.
Keklenen sevgililere yazık olmuş.Kızımız da baya hızlıymıs.
(bkz: türk kızı)

sebepleri olan türk erkeklerini de unutmamak lazım!
(bkz: her sevgilim versin ama karım bakire olsun)
(bkz: orospu dicle)
günümüz kızlarından bir kızdır.
(img:#1785289)
Sorulara konu olmuş kızdır.
Doyumsuz kızdır. Hep daha fazlasını ister ama hiçbir şekilde tatmin olamaz. Tatmin edilemez.
kaşardır. bunu yapan erkeklerde erkek kaşarıdır ki bi kere benim de iki tane kızı idare ettiğim olmuştu. sonra ikisine de yol verdim. simdi yokluğun zirvesindeyim malesef.
kaşar deyince de alınırlar. kaşarsın işte kaşar.

edit: kaşar denilince alınırlar dedim. kaşarsın kaşar kal emi.
Artık günümüzde sıkça karşılaştığımız durumdur. Birtanesi yetmiyor demekki.