bugün

hayatında ilk kez bu kadar pahalı bir giyecek almış olan ögrencinin sonunda mavi ye sövmek zorunda kalmamasını umduğu durumdur...

edit:bu mallığı bugün ben yaptım...
giyinirken ucuza kaçması demektir.

edit : başlık başıma kalmış ya la

Edit 2 : oo hoşgeldin sahip
yanında adriana lima verilmemişse, yazıktır.
maviden alınmışsa değecektir. *
ben bile hem öğrenci hem memur halimle pantolona bu kadar para vermezken...

şaka la şaka kalitelidir, düzgün giy sövmezsin bence şaka yaptım.

günümüzde normaldir.
cepteki paranın bugünden itibaren error vermesi.
daha sonrada geçinemiyoruzi 85 kuruş zammı protesto ediyor falan filan diye zırmalaya başlar.

o parayı kazanmak için saatler harcıyan babasını düşünmez falan, neyse;

eğleniyor muyuz gençler?

ne oldu lan, zoruna mı gitti?
normaldir.
maviden alsa bile en fazla 100 lira olmalı bir öğrenci için 150tl fazladır.
rahat olmasa bile pijama gibi rahat diyecektir o kadar para verdikten sonra.
Abartmıştır biraz 100 tamamda 150 uçmuş adam ve büyük ihtimalle kot pantolonuyla kız tavlamaya çalışır o öğrenciye sesleniyorum:
Kot pantolonunun neresiden kızı tavlayacan be güzel kardeşim.
Guess'ten indirimden alınmışsa o kot candır, öğrenci de bunu bilir.
4 seneyi yada 2 seneyi o pantolonla geçirecektir.
enayilik. bak dese ki ter tutmaz colombia gömleğe 150 verseo zaman başka, daha akıllıca iş yapmış olur. yıllarca ter kokmadan giy; iyi kötü arkasında bir tekstil teknolojisi var.

kot bildiğin kot, hadi 6 ayda dağılmaz da biraz daha uzun sürer; neticede dağılır. pamuk ipliğinin sürtünme haslığı ne ki. mavi de olsa yeşil de olsa 150 lira verdi diye kevlar lif karıştıracak değil ya düz pantalona 150 lira verecek enayi varken...

ayrıca öğrenci kardaşim, kaliteli kotla senin şimdilik işin olmaz, marka lazım diyorsan çakmacılarına gidersin, olmadı tanesi 30-40 liradan alırsın 3-4 alt-orta kalite kotu değişe değişe giyersin. daha iyi olur. paranızı akıllı harcayın öğrenci kardeşler, kalan paraya da bira alın için işte.
Levis'ten almışsa pişman olmayacağı durumdur. O pantolon yıllarca giyilebilir.
sakıncası yoktur.ortalama bir kotu 4-5 sene giyildigini düşünürsek pahalı sayılmaz.
Midendeki değil üzerindeki görünür lafını aşırı ciddiye almış tiptir.
kredi kartına 10 taksit yapılmışsa sorun olmayacak alışveriştir. ayda 15 lira öğrenciye dokunmaz.
150 tl ye pantolonmu var ya, 150 liraya tshirti zor alıyorum durumudur.
hayatında ilk kez bu kadar pahalı bir giyecek almış olan ögrencinin sonunda mavi ye sövmek zorunda kalmamasını umduğu durumdur...

edit:başlık sahibi benim ve bu mallığı dün ben yaptım...
Gerizekalılıktır, para konusunda rahat değilse aklından bile geçirmemelidir. Paso lcw takılsın demiyorum ama ayarını da bilsin. Bakın kardeşim bu thyde unutulan bagajlar varya, onlar satın alınıp bit pazarında falan satılır. Orada çok nadide parçalar bulmanız mümkündür, bi kısmı etiketli hatta. Olmadı 2. Elcilere gidin. Çok baba şeyler bulabilirsiniz. 2. El kıyafet olayı ecnebi ülkelerde bizdeki gibi fazla yadırganmıyor fazla diye biliyorum.
Babası biraz zengindir.
babam sağolsun kreasyonundan giyiniyordur.
adriana lima ' dan ötürü bir durumdur, ya da bedenini bulamıyordur arkadaş o kadar para vermek zorunda kalıyordur.