bugün

(bkz: şehirden şehire abazalık oranı). türkiyede kadınların istedikleri gibi yaşayamadıklarının kanıtıdır.
anlatılan zaman diliminde sadece bu kadarsa oldukça az olandır.

her gün sokağa çık her gün laf atacak bir iki orospu çocuğu denk gelir ülkemizde.

metrekareye düşen orospu çocuğu oranı bazı şehirlerde metrekareye düşen yağıştan daha fazla.
14 yaşındaki halinin kezban olduğu dikkatli gözlerden kaçmayan hanım kızın günlüğü.
Cuma günü ve otobüste sayfa dolmaktadır.
durumum vardı okudum. kadın haklı. bir ortobüste ya da metroda ya da bir kafede nispeten açık kıyafeti var diye en az on hayvanın gözleriyle tecavüze uğraması hususundan sonra bir türk erkeği olarak erkekliğimden utandım. nasıl ki bu ülkede her insanın istediğini giyme hakkı var buna herkes riayet edecek, günlük yaşamın bir parçası olduğunu kabullenecek. benim başı kapalı anneme kimse laf atmıyorken ya da gözleriyle tecavüz etmiyorken eteği dizinin 2 parmak üzerinde olan bir kadın saatlerce hayvanların göz tecavüzüne uğruyor. sadece bacağının ufak bir kısmı göründü öyle mi? bir an önce bu durumdan kurtulup insan gibi yaşamayı öğrenmek durumundayız. gerekirse birilerinin kafasına vura vura öğreteceğiz ki kimse senin boğazını kesmeyecek kimse sana tecavüze yeltenmeyecek. güzel günler yakındır sevgili yazar. inanın inancınızı kaybetmeyin.
bir kadının taciz günlüğü olabilirmiş pekala başlık, çünkü taciz edecek pezevenk ırk ayırmıyor.
aynı şekilde kadın, kız ve erkek çocukları ve hatta küçücük bebeklere kadar inmiş bir durumda bu iğrençlik. nasıl bir dünyada yaşıyoruz arkadaşlar. benim çocuğuma yapılsa veya kız kardeşime anneme yemişim kanunu kitabı cinayet sebebidir lan.
görsel