bugün

her daim mutluluk.
hesapsız kitapsız yaşamak. hiç mi derdi tasası olmaz bu insanların.
kara delik.
anlatıyolar anlatıyolar bi türlü tasavvur edemiyom kardeşim.gelde sonsuz bir delik hayal et şimdi.
sevdigini kaybetmek.
ayda gezen astronot olmak.
(bkz: cennet ve cehennem)
(bkz: sonsuzluk)
(bkz: cinler)

görmediğimiz ve tanımlayamadığımız şeyleri hayal etmemiz mümkün değildir. ama onların karşımıza çıkacağını bile bile yaşarız. burda değilse bile başka bir alemde!
Bir erkek açısından, anne olmak...
bos kumedir.
ismini zikrediyorsan hayal edememek diye bir sey yoktur.

(bkz: sizin ne vardi ablacim)
salvador dali'nin hayal edebildiği herşey.
göte giren şemsiye
bırak açılır mı açılmaz mı polemiğini ben daha girme safhasında takıldım kaldım hocam. (bkz: enine mi boyuna mı)
yazdığımız her şeyi, yazarken hayal ettiğimiz düşünüldüğünde;bu başlığa yazılmayan şeylerdir.
-ilk kez buluşulacak birinin yüzü
-iş görüşmesinde bize söylenecekler
-ilişkinin sonu
-hayatın sonu
-hayatının sonundan sonrası
ölüm....
mantığın yetmediği şeyler.
(akp erzurum mitingi)

rte (kızarıp bozaran bir suratla):

sevgili erzurumlular... ak parti olarak çok yanlış bir politika izlemekte olduğumuzu fark ettik. sevgili çiftçimin, ülkemin yorulmaz emekçisinin, milletin efendisi köylülerimizin çektiklerini gördüm. birden kafama dank etti. biz bu değildik, olmamalıyız da! deniz feneri davası hakkında da gereken tüm yasal ve hukuki işlemler başlatılmıştır. ayrıca ergenekon davası altında haksız yere mağdur ettiğim çok sayın aydınlarımdan da özür dilemeyi borç bilirim. okkır ailesine de en içten taziyelerimi yollamak istiyorum.

sayın baykal! topluma sesleniş şeklinizi halen yanlış bulsam da, fikirlerinizin ve eleştirilerinizin üzerinde bu derece saygısız yorumlarda bulunmamalıydık.

kısacası ak parti olarak geçmiş yıllardaki tüm hatalarımızdan dolayı size özür dilemek istiyoruz...
hayal edilemeyen şeyler hayal edilemez. evet.
evrenin sonu.