bugün

eğer seçiminiz kedi olursa pek bir memnun kalıcağınız durumdur.
her daim sıcak olan kedi hayvanı, kucağa alındıktan bir dakika sonra fazlasıyla ısı veriyor kucağınıza.
kış aylarında kedi, köpek gibi seçimlerde bulunabilinicekken, yaz aylarında su samuru *, iguana gibi hayvanları da seçebilirsiniz. *
(bkz: bir yastık olarak kedi) *
içine çay kahve vs. koymak isteyeceğiniz hayvanlardır. misal ben köpeğimin midesini çayla doldurup sonra da baş aşağı devirip içmesini çok severim.

(bkz: termos)/ (bkz: termofor)
başlığı kafama göre yorumladım galiba. *
golden retriever bu iş için biçilmiş kaftandır.sizinle beraber aynı yatakta yatmak için can atak bu sevimli köpişi gel diye yatağa çağırmanız yeterlidir. geri kalan kısmı zaten kendisi hallediyor. sizede sıcacık bir yatakta gerine gerine yatmak kalıyor.
patisine, kulağına ve kuyruğuna dokunulmasından nefret eden bir golden retriever ile işkenceye dönüşebilecek aktivite.
kazara o noktalardan herhangi birine dokunmanız halinde artık kaçmak için çok geçtir. hart diye kapar elinizi.
sinirlenir atarsınız yataktan bu sefer de ayaklarınızın ucuna gelip ağlamaya başlar.
her halukarda zehir olur uykunuz iyisi mi elleşmeyin herkes kendi yatağında uyusun.
termos olabilme özelliğiyle pek de ilginç ve yetenekli olan hayvanlardır.

(bkz: transformers)
acayip hayvanlardır kanımca.şahsen ben hiçbir köpeğimi termos olarak kullanamadım. kustuğunu da pek görmedim. lakin sıcak su torbası olarak kullanmışlım vardır. feci ısıtır.
(bkz: bir sıcak su torbası olarak hayvan)