bugün

sözlükteki kardeşlerimize ders olması gereken gerçek bir hikayedir.

evet, umarım aşağıda okuyacaklarınız sizlere güzel bir ders olur arkadaşlar.

bugün öğlen saatlerinde bir mesaj aldım, mesajı atan sözlükten tanıdığımız bir kardeşimizdi. telefonumu verdim kendisine, aradı beni. derdini anlattı. ağlamaklıydı çocuk.

kusura bakmasın ama o yaşa gelmiş bu kadar saf olmaz insan. hem kızdım, hem nasihat ettim kendisine.

bir kız buna mesaj atıp buluşmak istemiş, sonra da çocuğu ekmiş kahbe.

neyse, buyrun okuyun, hem ders alın, hem ibret alın sevgili kardeşlerim.

sevgili kardeşimiz gün içinde mesaj atıp yardım istiyor.
görsel

bir kız buna arkadaşlık teklif etmiş, buluşmaya karar vermişler ve kız bunu ekmiş.

bu da beni aradı, durumu anlattı. hem kızdım, hem güldüm ve bunu o arkadaşımızın isteği ile yayınlamaya karar verdim.

evet, olay kızın bizim oğlana mesaj atmasıyla başlıyor;
görsel

kız mesaj atıyor, bizimki telefonunu falan istiyor ve olaylar gelişiyor.

önce tanışma faslı falan;
görsel

mesajlaşmalar devam ediyor. yakınlaşmalar başlıyor;
görsel

tabi bizim oğlan yemi yutuyor, buluşmaya karar veriyorlar. tesadüf ki birbirlerine de yakınlarmış;
görsel

bizimki buluşma yerine gidiyor, ama kapı duvar tabi. kız ekmiş, keklemiş meğerse.
görsel

gerçi burada bizimki de şeytan.
aslında olay mahalline hiç gitmemiş yavşak. kıza kolpa yapıyor.

her neyse sevgili arkadaşlar.
bu olay gerçek te olabilirdi.

burada sözde mağdur olan erkek, kızla buluşmaya gidiyorum deyip, böbrek avi'ne de uğrayabilirdi.

siz siz olun, sanaldan uzak durun.

bir kız size mesaj atıyorsa, bir iki mesajlaşın ve telefonunu isteyin, sosyal medya hesaplarını isteyin. önce onun gerçek biri olduğundan emin olun.

ondan sonra buluşacaksanız buluşun, ne yapacaksanız(seks falan) yapın.

burada her iki tarafı da birbiri ile taşak geçen diyaloglara şahit olduk. hepinize bir ders olması dileklerimle.
"güzel bayan size bir gül vermek istiyorum" modunda takılan kişiye müstahak olanla karşılaşmış sözlük erkeğidir. O nasıl bir chat üslubu lan fjıhgsd?
Harun abi dedektörü bozuk olan erkektir. Sen buluşmaya gelip sana kaymadığına dua et.
Böbrek.avi vs inanma seni sikecekler.
Haydaaa.
Bir mağduruyettir.
Dikkat ettiyseniz bu sefer benim adim gecmemis.
(bkz: ooh serin serin hikayeler)
sözlükten her mesaj atıp tanışalım diyen kıza sazan gibi atlayan abazanın malum sonudur.

ahahahahaha güldüm lan. daha telefonu yok elinde bir de buluşmaya gidiyor malak. *
Çocuk ağır gerizekalı yalnız.

Bi dur daha tanışalı beş dakika olmamış ne buluşması aq.
sözlüğün arka planında neler döndüğünü gösteren olay. *
Dost kaybetmişlerdir.