bugün

gece vakti biten kolanızın son bardağını henüz yeni doldurmuşken içinde can vermesi.
(bkz: vızıltı)**
kulağına gelip kaçması. sabaha kadar süren eylemdir.
fırından alınan ekmeğin içinde ebedi uykuya dalmış olarak bulunması. ölen komedyenler için söylendiği üzere, bize son şakasını yaptı sayın izleyiciler.
doğması, doğurması, kısacası neslini sürdürmesi.

(bkz: allah belanızı versin)
donunun icine kacmasi vesilesiyle, yeni düsürdügünüz hatunun iliskiye baslamak uzereyken donunuzu indirir indirmez özgürlügüne kavusan esir edasıyla neşe ile ucup partnerinizin midesini bulandırması.

(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)

edit büdüt: imla
siz uyurken vücudunuzun bir bölümünü partneriyle sevişme sahası ilan etmesi, uyanıp kovsanız dahi ısrarla tebelleş olması, orada dişisini bafilemesi.
bilgisayar ekranından defalarca ziktir edilmesine rağmen hala gelmesi.
var olması. başka nedene gerek var mı?
gece uyurken kulağın kenarından geçerek yastıkları yorganları kafanıza bastırmanıza neden olması.
geceleri termal kamera kullanması.
bir emoyu ısırması. sonradan ikisi de hiç çekilmiyor biliyor musun?
sevgiliyle sarılmış uyurken gecenin bir vakti gelmesi ile aniden tepki olarak gelen tokadın sevgilinin çenesine biraz da olsa zarar vermesine sebep olmasıdır.

tabii ki öldürdüm hem de acımadan, çocukluğuma geri döner gibi belki, saf kinle hareket eden bir manyak gibi belki. çocuklarını ve torunlarını bekliyorum. hepsine aynı ateş ve duygularla muamele edeceğim emin olsunlar.
odada uyuyan varsa, avuçlarının arasında gezinmesine rağmen şlapph!! sesi çıkartamamak. *
sivri sıfatlı olanlarının uyurken kulağın dibinden kamikaze edasıyla gelip geçmesi. *
terk etmesi.

özledim lan. tenezzül edip gelmiyor bile, gel.
yürürken göze kaçması. O ne müthiş ızdıraptır.
reçelin ortasına konmak. gene de yerim lan o çilek reçelini.
(bkz: sineğin iki ön ayağını ovuşturması)
(bkz: öpüşürken ağıza sinek girmesi)
Sessizce kanını emip gitmesine bile razı olurken bir helikopter kadar ses çıkarıp kan emmesi.
ayak serçe parmağından sokmak. şerefsiz kaşınmıyor da orası git başka yer bul.
gece uyurken, rüyanızın en güzel yerinde kulağınızın içine girmesi.
burnunuza girmesidir.
arabanın tertemiz camına çarpıp içine etmesi.