bugün

bir aksi ispatlanamayan önermedir. Bu dindar geçinen kesim her fırsatta atatürk'e saldırmayı fırsat bilirler. israil kucağına alır sesi çıkmaz. Arakan müslümanlarını cayır cayır yakarlar izler durur garibim. Afrika da yaşayan müslümanlara hiç girmiyorum. Sömürülmekten karınlarını doyuramıyorlar. Cia ve Fbi ajanlarının afganistan ve ırak'ta yaptığı işkence görüntülerini bütün dünya biliyor. Ama bunlarda ses yok. Bunların tek çözümü dua etmek. iran bunların modelidir. Hani şu pkk ile sıkı işbirliği içinde olan ülke. perslerin torunları. Yıllardır türkiye'ye attığı kazığın haddi hesabı olmayan din kardeşlerimiz. Bir ideoloji veya akım peşinde koşan kemalistler onların düşmanları. Dua etmekten Başka çareleri yoktur gariplerin. Ne ilim ne fen. Hı birde çok iyi gaz yer bunlar. Bombaları kuşanır patlatırlar sağda solda. başkada bir bok olmaz boşuna beklemeyin. Atatürk namaz kılmamış, dua etmemiş, içki içiyormuş falan filan. Sen içmiyorsun, zina yapmıyorsun, namaz kılıyorsun banane yarrağım ? Bana faydası dokunmuş adam gibi adamdır atatürk. isterse krem peynire tapsın. Bu dünya din kardeşlerine cehennem olduğu halde atatürk bu topraklarda özgürlük sunduğu, acımasızca sikmediği için sesleri çıkıyor. Atatürk istese bunları kucağında hoplatamaz mıydı ? Ben söyleyeyim o dönemde annelerini köle pazarında orospu diye demir ağlarla ihraç ederdi. Neden yapmadı ? tahminen Bu orospu çocuklarını türk evladı sanmıştır. He bu arada kemalistim ve müslümanım. ingiliz şarkıcı Cat stevens'ın sözüne de sonuna kadar katılıyorum.

"Müslümanları görseydim müslüman olmazdım, iyi ki islamı kur'an'dan öğrenmişim."
bugün yapılan hataların sebebini geçmişte arayan kişidir. müslümanların çektiği zulümlere tepkisiz kalınmasının sebebi islam dünyasının bir halifeye sahip olmayışıdır. islam dünyasını halifesiz bırakan zat kimdir? gayet doğru anladın, aferin.