kadınların yapabileceği en büyük hatadır. aynı zamanda hayatında hatırlayacağı en unutulmaz aşktır!
babasının adını sorduğunuz anda, bitmesi muhtemel ilişki.
piç derken?
bi' kadının içi aşk dolu nefret söylemi.
(bkz: sezercik) *
ergenlik döneminde başa gelebilecek durumdur. hemen panik olmasın ergen arkadaşlarımız, derin derin nefes alsınlar ve bu durumun tamamen ergenlikten kaynaklandığı konusunda kendi kendilerini telkin etsinler. geçecektir.
bu tür kadınların yaşlarının hiç te genç sayılamayacak kadar oldukları gerçektir. zira genç kadınlar piçlerden ne anlayabilirler ne de onlara yaklaşabilirler! dolayısıyla mevzu genç kadınları kapsamamaktadır!
Bir çok orta düzeyli genç kızımızın bir dönem başına gelmiş olan acı olaylar bütünü.
Babası belli olmayan birine asık olmak.
duvara çarpmış gibi olmaktır.
piçin aslında bir hiç olduğunu anlayana dek devam eder.
(bkz: ergen söylemi)
efendi bir adam haline getirin. tadından yenmez.*
hep bu romantik komediler yüzünden her hemcinsimin başına gelmiş olaydır. kendimizi o filmlere öyle inandırırız ki gün gelip bir piçi kapımızda köle edeceğimiz günün hayaliyle yaşarız bir süre. bir kendini beğenmiş, aşık olmayan triplerindeki bir erkeği efendi adam haline getirip sonra da ayrılırız genelde. ve beyaz atlı prensimizi beklemeye koyuluruz yeniden. e elde ettikten sonra ilgi azalıyor, takdir edersiniz ki!
(bkz: bir kaşara açık olmak)
genelde kadınların düştüğü durumdur.
günün birinde her kadının düşeceği durumdur... buraya düşmeden önce piç ettiği insanı düşündüğünde birazcık ruhu ve beyni varsa neyin ne olduğunu neden böyle olduğunu çok iyi anlayacaktır, zinhar artık çok geçtir iş işten geçmiştit...
normal olan durumdur genelde bayanlar çok severler öyle erkekleri zamanında bende sevmiştim tabi orası ayrı tercihim hala değişmedi ne yaptıysam değiştiremedim her seferinde artık sevmeyeceğim dediysemde yine sevdim. ağzının içine düşen bin kişide olsa insan yine gider ağzına tüküreni bulur durum bu.
normal olan durumdur genelde bayanlar çok severler öyle erkekleri zamanında bende sevmiştim tabi orası ayrı tercihim hala değişmedi ne yaptıysam değiştiremedim her seferinde artık sevmeyeceğim dediysemde yine sevdim. ağzının içine düşen bin kişide olsa insan yine gider ağzına tüküreni bulur durum bu.
hiçbir zaman piç sıfatını kaybettiremiyecek duygu. insanlar değişmez. ne demişler yedisinde neyse yetm.. öyle, inanın bana.