bugün

Ey dostlar;
Bu tütün maddesine toplamda servetler döküldügünün kanıtıdır.

Çayın veya başka şeyin hesabı yapılır, sigara asla. içtikçe ne anladıklarını yazık günah. Yeni yasaya göre sigaradan vb şeylerden hasta olanı, devlet bakmayacak katıldıgım bir durumdur.
sen darıca hayvanat bahçesine katılabilirsin o potansiyeli görüyorum sen de.
10 lirayı çok bulan arkadaşlara bedava olarak sunulan allen carr yöntemini öneriyorum.
ben böyle devleti sikerim. nasıl bakmıyor lan sigaradan hasta olduysak. pkk haklı bir mücadele mi yoksa ? sormadan edemiyorum amina koyim tam kapitalist tam pezevenk bir devlet. şimdide önceden de.
para israfından başka bir şey değildir.
Çok da iyi oluyor az bile. Sadece kendinize zarar verseniz yine iyi bir de duraklarda püfür püfür yüzümüze yüzümüze üflüyorlar gün boyu başım aağrıyor. Yollara atılan izmaritler de çevre kirliliği. En çok tütün tüketen ülkelerden biriyiz bu fiyata rağmen. Ucuz olsa bir de ne olurdu bilmiyorum. Ülkenin ortalama yaşam suresi 30 lara 40 lara duşerdi.
Sigara içende alanda enayi olduğundandır. Başka bir açıklaması yok.
eşten dosttan otlanmak dururken enayiliktir.
ahahahaaa, türkiye´de herkes bir eylem türü olarak sigarayı bıraksa, bu kendini acayip insanları düşünen bir hükümet olarak gösteren bu hükümet, bu sefer, insanları sigaraya tekrar başlatmak için çalışacaktır.

sigara vergisindeki büyük yolsuzluklar, para transferleri, hep duyulur, ama sadece dedikodu kalitesindedir. ama sigaradan büyük para kaldırdıkları, herkesin malumu olmalıdır.
açık tütün almak varken %100 enayiktir. 5 günlük bir alışma sonucunda zaten fabrikasyon sigara içemez hale gelirsiniz.
10 lira masrafla ne kadar içtiğinize göre uzun (minimum 1,5 hafta) bir süresigara içilebilir.
Benim zamanımda en pahalısı 5.5 TL idi, ben 3.5 TL lik 3 paket alırdım, ciğerim pes edene kadar iceedim, hey gidi günler hey, sonradan bıraktım.