bugün

kışın insan ve klima sıcaklığıyla buhar olmuş ön camı* şöförün ricasıyla ve uzattığı bezle hohlayarak silmek.
bıyıklı bir belediye başkanının göz boyamak için otobüsün tepesine çıkıp çocuklara top ve bebek dağıtması. (bkz: ekşi sözlük tarzı entry girmek)
Otobüste karşınızda 2 bacağını sonsuzluğa açmış bir apaçi varken ani fren sonucunda eylemsizliğin etkisiyle duramayıp vücudunuzun ona doğru yönelmesi elimle nereye tutunacağım diye düşünürken elinizin onun cinsel organına çarpması. Sonuç mu ilk durak da otobüsü terk etmek.
kulaklık takılı metal dinlerken sesli ossurmak.
(bkz: sabah ereksiyonu)
Uyuyakalmak ve horlamak.
Akbili bastığınızda hesabınızda yeterli bakiye yok sesini duyup herkesin size bakmasıdır.
otobüs boşalmıştır. bir güzel osurunulur. ancak arkada birisi gizlenmiştir. tüm dikkatiyle sizi süzmeye başlamıştır. işte o rezillik olabilir.
Otobüste genelde müzik dinlerim ve her zaman telefonumu sessize alırım, duymazsam ve çalarsa rahatsızlık çıkmasın diye. Neyse efenim günlerden bir gün bendeniz gene yolculuk etmektedir telefon sessize alınmış kulaklık takılmıştır. aniden Yan koltukta oturan genç beni dürter ve uyarır çok ses geliyor
Ayıp ettiğimi düşünür bu yazar arkadaşınız ve müziğin sesini hemen kısar.
5 dakika geçmeden aynı uyarı tekrarlanır. Sesi ben bile zor duyuyorum abartmayalımdenilir ve aldırış edilmez ama tüm otobüs bu cevaptan rahatsız olmuş olacak ki ters ters bakmaya başlar. Neyse ki saraydan nk nin durağına gelinmiştir. Otobüsten inmiş bir kaç adım atmıştır ki bir telefon çalar. Hem de ismail yk parçasıyla * *. Ya kim bu kro diye düşünülürken arkadaşın dün sizin evde unuttuğu telefon aklınıza gelir. Hemen çantabıza bakarsınız ve " 6 cevapsız arama" "dedem" yazısını görüp hayattan soğursunuz, çünkü ismail yk nın bas gaza adlı şarkısını tüm otobüse 6 kez dinletmişsinnizdir. Üstüne bir de ben zor duyuyorum kısmıcam diye artistlik yapmışsınızdır ama en acı tarafı ise geyik olsun diye de olsa telefon zil sesini ismail yk yapan bir arkadaşa sahip olmanızdır... Nerede hata yapmışsınızdır.
yanındaki kişinin kusmasıdır. bir de öyle bir kokar ki düşünemedim şuan.
Cüzdanındaki yaklaşık 20 tane 5 kuruşun yere dökülmesi ve arkasından gelen şimdi bunları toplasam mı toplamasam mı ikilemi.
Otobüsün bozulmasıdır sanırım. Yolculuk ne kadar uzun sürerse rezillik o kadar artar. Grafik çizmek isterdim ama gerek yok.
üsküdar'dan bostancı'ya giden 2 numaralı hatta yolculuk ederken, çevreyolunda kaptanın aniden fren yapması sebebiyle, otobüse bindiğimden beri kestiğim kıza kafa atmamdır herhalde. özür diledim baya. yok önemli değil falan dedi. yaklaık bi 2 dakika sonra yine frene bastı, bu sefer kıza bildiğin sağlam kafa attım, o kadar tutunmama rağmen. kızın yüzü felç amk. muhammed ali'den sağ kroşe yemiş gibi. özür dileyecektim, yaa git dedi. utandım, ilk durakta indim amk.
fordlanan kişinin erkek çıkmasıdır.
otobüste boğaya dönüşmek. düşünsenize, olsa ne rezil olunur.
aslında rezillik midir bilemem ama anlatasım geldi.

sanırım lise sondum bu üniversite sınavı için dershane yollarında ömrü geçen zombi öğrencilerden biriyim o aralar. bi sevgilim var böyle seviyorum. elimde telefon paso sms atıyorum tabi malız. neyse otobüsteyim dershaneden çıkmış eve gidiyorum sms le konuşurken kızla sohbetimiz yine bel altına kaymış. yok işte burda olsan dizlerine oturur boynunu öperdim, yok burda olsan seni soyar dizlerime oturtur göğüslerine öperdim falan konuşuyoruz. e haliyle bi ereksiyon hali oluyor o anda. neyse otobüs benim ineceğim yerlere yaklaşıyor ben de kalktım ayağa arkaya inerliyorum, arkada ayakta duran benden 5-6 yaş büyük denebilecek bi kız da bana bana doğru geliyor. kulağında kulaklık fena değil idare eder bi güzelliği de var. tam yanımdan geçerken kızın aptallığından kaynaklanan birşey oldu ve elini kolunu sallayarak öne doğru gelirken bir anda eli benim organa çarptı. hani top gelir de bir değişik acı hissedersin sonra 'ııhhhh' diye tepki verirsin ya işte o oldu. tabi ben ayakta yürürken sms lerden dolayı pantolondan belli olmayacak şekilde bile olsa ereksiyon yaşıyorum. ulan kız ereksiyonlu organa elini vurmaz mı... o an bir an dönüp şöyle bi baktık o kadar aniydi ki sanırım herşey 1 salisede oldu. dönüp kulaklığı çıkarttı boş boş 2 saniye kadar baktı ve 'ya pardon..' dedi. hemen dönüp daha seri ilerledi. ulan o zamana kadar hiç bir dişi de dokunmamış tabi, utansam da mı mutlu mu olsam ya da ne yapsam diye tüm hislerin ortasında kalmıştım.

bu da böyle bir anımdır.
sıçmak.
bıyıklı bir kekonun arkadan dayanmasıdır.
Kusma. Bizzat kusmanız yahut yanınızda, çevrenizde birinin kusması.
ulan altıma sıçıyordum bundan daha büyük rezillik mi var. o petrol ofisi 1 km daha ileride olsaydı şuan burada değildim sözlük.
kulaklık takılı halde yandaki arkadaşa dönüp oldukça yüksek bir volümle son binen bayanı göstererek
eteğini gördün mü? diye sormak.
ishal halde iken otobüse binmek ve sonrasında tutamamak.
Kulaklık varken yandaki arkadasa herkesin duyabileceği yükseklikte aşırı fantezili küfürler etmek.
elindeki çöp poşetlerini çöpe atmayı unutup otobüse binmek.
içinde 40 kişi olan(kapasite15+5) bir "dolmuşta" düşmek. ankara pursaklarda yokuş aşağı bir basmıştı ibne şoför. bi düştüm domino taşı gibi herkes üst üste düştü herkes akraba oldu amk.