bugün

güzel nickli yepisyeni bir altıncı nesil yazar. hoş gelmiş sefa gelmiş.
beni güldürmeyi başarmış bir yazardır. koşturmaya başlamış bile...
agzindan nick almak ne mumkun, bicak acmiyor klavyesini demek icin kendimi tutmadigim ve basligina yazdigim yazar. he iyi yazarmis, gordugum kadariyla. buna da spotlari vurmak isterim.
nickini görmek istediğim yazar.* * *
aklıselim bir kişi tarafından icad edilmiş yeni bir nick hoşgelmiş diyelim bari umarım varolduğu sürece keyif alır buradan
nickiyle beni hayli güldürmüş yazar. baya iyi geldi.
nickini öpüyorum nickini.
gayseri ağzını bilen yazar.
nikini çok beğendiğim yazar. hoşgelmiş efenim.
nee yoksa kayserili mi sorusunu yönelttiğim yazar.
gayserili değildir ama ağzını yir onların.

(bkz: ağzını yidiğim)
(bkz: ortağam)
10 yıl sonra beni burdan çıkaracak yazar...
değişik bir yazar olup hayırlısı olmasını dilediğim kişi.
(#7224683) elma boğazıma kaçsaydı, hakkımı helal etmezdim kendisine. neyseki bir kaç öksürük ve boğazda biraz tahrişle atlatabildik. ki böyle bi soruya maruz kalmadık şükür. *
(#7136360)yüzümde ufak bir tebessüm oluşturan ayrıca nickini de beğendiğim yazar.
#9859857 köylü diyerek hakaret ettiğini sanan sikkoların, trollük yaptığını ama bunu bile beceremediğini yüzüne vurduğu yumoşların canını sıkan yazar.
hem köylü hem yobaz hem fakir hem liseli.
(#11807221) türkçede iylik eki ve yapım eklerinin olmadığını zanneden yazar. ayrıca şakirtgül olduğumu iddia etmiş. seni gidi şakşakcı seni. entrylerimi dikkatli okumasını tavsiye ederim.
Susabilsem bir kendimi. Söyleşmeyebilsem. Sonsuza dek orda kalır...
(#14158558) hiç öyle şey olur mu ya.zall'ın fake hesabı.
(bkz: kezban)
son entrysini 23 masyıs 2013 tarihinde hastabakıcı yürüyüşü başlığı altına giren, toplamda 161 başlık ve 1911 entry sahibi altıncı nesil yazar.

nerede kalmıştık?