bugün

bahçeli koltuk sevdası için davasını satabilecek biridir. gerçi o kadar boş bir davası var ki koltuk sevdası için satılabilir. en azından biraz daha akp nin taşeronluğunu yapar. ayrıca bahçeli mhp yi batırıp akp nin akülkücü kadrosundan meclise girmeyi planlıyor.
(bkz: mhp nin dik duruşu)
şunu ekleyelim öncedende mhpli ülkücü değildir diyenler baksın:

(bkz: mührü 3 hilale vurmak/#30066268)

sözün özüne gelirsek +1 ile katıldığım sözdür. hatta arttırıyorum, mhp'den, genel başkanından, yönetiminden, hatta ülkücü ocaklarında takılıp çay içe içe beynini uyuşturanlardan utanıyorum:

(bkz: öner kardeşlerin silahlı saldırıya uğraması/#34919238)
"enayiler" utanmaz kendine gel...
partinin en az %70-80'i zerre hazzetmiyor ama bahçeli mahkeme duvarlarının arkasına kaçıp saklandığı için bir şey yapamıyoruz.
Ocağa ilk olarak gittiğimde lise 1 deydim . başlarda söylenen bir laf vardı orda "Mhp çöküşe geçti mhp'nin başına geçecek kişi bu ocaklardan çıkan vatansever, milliyetçi ve inançlı biri olmalı". Anlatılan milliyetçilik vatanseverlik bana uydu dedim ben yolumu buldum fakat 2 sene içinde oraya kavgaya adam toplamaya gelenler, "reis" dediğimiz adamların ağzından küfür düşmemesi allah islam vatan millet diyip bilmem neyine koyayım şunu yapayım laflarının ağızdan eksik olmaması nedeniyle gitmeyi bıraktım. Şimdi ülkede ne güvenilir bir vatansever topluluk ne de parti var. Tabiki her kurumun ve oluşumun içinde gerçekten vatan için kendini paralayan insanlar var fakat kalabalık içinde lafları boğuluyor. allah türkiyeyi korusun derken tanrı türkü korusuna geçiş yaptı herkes. benim o zamanki yaşlarımdaki çocuklar birbirlerini bıçaklıyor kavga ediyor. Vatanını seven her görüşü sever her evladı sever anlayışı yok olmak üzere.
benim görüşümü karşılayan tek parti olduğun bahçeli'ye rağmen devam.
görsel