bugün

Tektas ta almasi lazimdir.
Sonra bir uyandim roller degismis.
eğer eninde sonunda evlenecek isem bunu yapmak istiyorum. bu zevki ben tatmalıyım bence o değil.
Allaama kitabima kabul etmem amk surundururum hih. Burnu surtsun ki degerimi anlasin derim, hem zaten seviyosa hemen vazgecmez. Geciyosa sevmemistir sikimde olmaz. Sonuna kadar kezbanlasirim. Hiamminaaa ulannn, her asik olduguma nasil teklif ederim diye dusunmusumdur, hic tabi evlenmeyi dusunmuslugum olmadi ama olsun. Soyle ozel olsun boyle guzel olsun, nasil olsa nasil olur falan aaah ah dusundukce insanin gotu cikar lan, erkek adamsin yapican bunu mecbur. Heheeeeyt lan sen kim kopeksin evlenme teklif etcen bana hasiktir mehuehheheuuu.
Gayet normaldir.
Türk kızının yapmasının imkansız olduğu teklif.
(bkz: the proposal)
ciddi olsanız bile şaka olarak algılanır.
ilişki başında "bak seni seversem evlenme teklifi ederim haberin olsun dalga geçme" diye renginizi belli etmeniz gerekir.
ben yapmayı düşünüyorum.
(img:#2027351)
Sıradan değildir ama olabilir, neden olmasın dedirtir.

Dikkat edilecek tek husus, bu marjinal kadına uygun bir erkek midir, çapı, kültür seviyesi, algı seviyesi bu güzelliği kaldırabilecek düzeyde midir?
Yoksa en ufak bir sorunda, hırboluğa soyunup, " zaten evlilik teklifini bile sen ettin beee" diyecek bir ayı mıdır?
Bakın burası önemli!
Şaka yollu yapılır bu tip teklifler.
Neden olmasın ... Çıkma teklifi etmiştim birine zamanında karşındakinin cesareti olmayınca bazı şeyler için adım atmakta sakınca görmüyorum...
Bekliyorum etsinler bana. Neredesiniz medeni cesareti olan bayanlar.
çok medeni bence. hatta çok sevimli. değecek birini bulsam kesinlikle bende evlenme teklifi ederdim.