bugün

sana aşığım demesi.
sana aşığım lan godoş demesi.
şeyyy sana aşığım ben demesi.
sizinle konuşurken sürekli gülümsüyorsa,
siz ve konuştuğunuz konu hakkında sürekli sorular sorup duruyorsa,
ses tonu kibarlaşmış, daha dikkatli konuşuyorsa,
aşıktır, şanslısınız.
Valla ben kendimin aşık olup olmadığını anlayamıyorum ama bir erkek belki bu 3 yolla anlayabilir,
1) mesajlarımıza anında cevap veriyorsa
2) her seferinde buluşma isteğinizi reddetmiyor ve bu teklife çok seviniyorsa
3)konuşma bittiğinde konuyu uzatmaya çalışıyorsa
+ kıskanıyorsa gibi
-Sizinle sürekli görüşme isteğindeyse ( sizi tanımak istiyordur.)
-Her mesajınıza cevap veriyorsa ( sizinle iletişim kurmaktan hoşlanıyordur)
-Gözlerinizin tam içine bakıyorsa ( hislerinizi anlamaya çalışıyordur.

Bir kızın aşık olduğunu anlamanın tek yolu vardır.

Aşık olan kız tek şeyi yapar;
-Siz hata yaptığınızda affeder.

Çünkü aşık olmayan hiç bir kadın, hatayı affedemez.
görmek, tadmak, bıkmak malesef.
iki tanedir.
Gözlerden gayrısı yalandır.
Bosaltabiliyorsaniz asik olmustur.
saçmalamak
anlamsız sırıtmalar
ve farketmez kelimesini kullanmaları.
sürekli konuşturmaya çalışırlar, bir kaç sözünüze takılabilirler, ansızın mesaj atabilirler, tabi aşık olmasada hoşlanmış olabilirlerdir.
saçıyla oynuyorsa, vajinasıyla oynuyorsa, pipiyle oynuyorsa.
agizlarini bozmalari.

bi keresinde kizin biri kufretmisi bana.. baya ana baci falan yapmisti.

bana olan askindandir diye sey ettiydim ben.. bence mantikli.. evet.
durmadan bakarlarmis kizlar sevdikleri erkege. siz siz olun sakin ne bakiyon demeyin hic bi kiza odun olursunuz kiz da size karsi ne duyuyosa 180 derece tersi hisler duyar.
ellerinizi öpüp kokluyorsa bilin ki aşıktır.
anlamanın bir yolu yoktur. çünkü kız bazen sırf egosunu tatmin etmek için erkeğin ona teklif etmesine zorlar. ama aslında cevabı bellidir kızımızın. dikkatli olun.
bir kadının aşık olduğunu anlamak için iki şeye dikkat edilmesi yeterlidir. üçüncüye gerek yoktur.

1- normalden daha fazla bakımlı olmaya başladı mı?
2- obsesife bağladı mı?

bu iki şeyi bir arada görebiliyorsanız, tebrikler seviliyorsunuz.

edit 1: bilmeyenler için obesesyonun tanımı: kişinin kontrolü dışında tekrarlayan düşünce ve uyaranlardır. Hastalar bunun çok anlamsız olduğunu, kendilerini çok rahatsız ettiğini ancak bu düşüncelerden kurtulamadıklarını belirtirler. Bu takıntılar hastada iğrenme, korkma, şüphelenme veya anksiyete gibi duyguları da beraberinde getirir. Hastalar bu düşüncelerin kendi beyinlerinin ürünü olduğunun farkındadır ama böyle düşünmeyi terkedemezler.

edit 2: eksilemeniz birşeyi değiştirmez sevgili hemcinslerim. bir çok işi bir arada götürebilen bir nesil olabiliriz ama hem aşık, hem de mantıklı olma işini bir arada götüremiyoruz.

e oda nazarlığımız olsun canım.
1. Yol, siz bir ortamda iken oraya girerek bağıra bağıra çığlık ata ata arkadaşlarıyla konuşuyorsa,

2. Yol, ona ne zaman baksanız göz göze geliyorsanız,

3. Yol, leş gibi ağır bir şekilde parfüm sıkıp sürekli civarınızda dolanıyor ise,

O kız size aşıktır adamım.
aslında kadınlar belli eder de erkekler anlamaz şeklinde kolaya kaçacağım konu. Ama gerçekten öyle. Aşıksa bir kadın sarılışından bile anlarsınız, bırakmak istemiyormuş gibi sarılır, anlamıyorsunuz ama anlasanız hiç fena olmaz beyler.

Başlığa uygun olaraktan:
1. Sarılışından
2. Bakışından
3. Başını omzunuza yaslamasından

gayet basit bence. Bu 3 durumdan anlayın artık.
1. durmadan er kişinin olduğu tarafa bakar. "er kişi naapıyo acebaaa, bana mı bakıyo ki ne?" amaçlıdır. he ola ki er kişi onun kendisine baktığını görür, gözler ışık hızında başka tarafa doğru kayar. sonra gene er kişiye bakar. (ha benim gibi gözleri miyopsa bakma süresi daha da uzayabiliyo falan, daha kolay anlarsınız öylesini.)

2. er kişiyi çevresindeki diğer kızlardan, diğer erkeklerden, kuşlardan, ottan, boktan, kısacası her şeyden kıskanır. he ama bunu çaktırmadan yapar çaktırarak hatta gözüne soka soka yapıyosa genelde nazının geçtiği sevgilisine yapar, "aşkibellom, tabii ki de seni seviyorum gözüm başkasını görür müüü" dedirttirmek için. ha ama ona çaktırmadan facebook, twitter profillerini inceliyorsa ne bileyim "kim fotoğrafını beğenmiş, kim retweet yapmış?" şeklinde adeta bir cia ajanına dönüşüyorsa bu kız size aşıktır arkadaş. bunu nasıl anlarım ben diyecek olursanız kızımızın en yakın arkadaşını kafalamanızı öneririm, muhtemelen o yakın arkadaşının beynini sikmiştir, "ya yanında dolaşan kız kim acaba, of deli olucüüüm" şeklinde.

3. her türlü soğuk davranışınızı alttan alıyor, triplerinizi çekiyorsa da aşıktır o kız size. erkekler gene bi derece alışkın "kezban tripleri" çekmeye ama kızlar trip çekmeye alışkın değildir. hele erkeğin tribi daha kötüdür, inat biriyse iyice kötü olabilir. buna rağmen alttan alıyor, kavga etmeye uğraşmıyor, hatta hafif şirinlikler de yapıyorsa kızımızın baya abayı yaktığı söylenebilir, hiçbir kız ona göre sıradan bir erkeğin tribini çekmez, arkadaşı dahil.

biraz uzun mu oldu ne? ama böyle yani evet eminim.

(bkz: kişi kendinden bilir işi)
şapşal kelimesini o kişiye kullanması
ona bakınca gözlerinin içi gülüyorsa
her dediğine gülüyorsa
sana aşıktır.
kesinlikle kavga çıkarmaya çalışıp kötü davranıyosa,
sizi kıskandığını belli ediyosa,
bakışlarını da biraz dikkatli incelediğinizde sırılsıklam aşık bi kız ortaya çıkar.

erkekler aşık olduğunda hislerini saklayabilir ama kızlar saklayamaz asla bi şekilde çıkarır meydana.
bıyıklarını düzenli bir şekilde alması.
aşık mısın? diye sormak en kısa yoludur bence.
oral sekse evet diyorsa seviyordur.
Kisiden kisiye degisir bu belirtiler, genel bakisla degerlendirmemek lazim. Kategorilere bolunebilir, ayri. Okuyanlara daha cok yardimim dokunsun diye 6 madde yazacagim. Bazi kisim kizlarimiz icin karsidakinden hoslanma belirtileri:
1) Ona baktiginizda goz goze geldiginizde kizda anormallik yahut sizde kitlik yoksa anlayabilirsiniz.
2) Kiz kisisi sizle iletisim kurarken daha kibar, sevecen(herhangi bir sekilde daha ilgi cekmeye calisir sekilde) davraniyorsa hoslaniyordur.
3) Isteklerinizi daha zor reddediyorsa sizden hoslaniyordur.
4) Size karsi daha dusunceliyse sizden hoslaniyordur.
5) Siz ona bakmadiginiz zamanlarda size bakiyorsa hoslaniyor olabilir.

Buraya dikkat beyler. Bakislardan zihin okuyabilenlere:
6) Size bakarken icinden arada ayhhh bebeyim yhaaa yenir ki buu guluse bak has**tir cok tatli diye geciriyorsa sizi cok begeniyordur ve iyi anlasiyorsaniz sizden hoslaniyordur(garanti).
ben sana aşığım demek yerine, geri kalan her şeyi yaparlar. bizde hiç bir şey anlamayız, suçlu biz oluruz.
güncel Önemli Başlıklar