bugün

kurtulmak isteyip de onu üzmemek isteyen, bir şekilde "ayrılalım" lafını kız tarafından duymak isteyen erkek için gerekli olabilecek yollardır.

1. Kıza çok iyi davran,
2. Bir dediğini sakın iki etme,
3. Ona tüm kalbinle bağlan, onsuz bir hiç olduğunu sansın,
4. Ona vazgeçilmez ve özel biri olduğunu göster,
5. Onun için her türlü fedakarlığı yap.

eğer şanslıysanız ve psikopat bir sevgiliniz yoksa en fazla 1 ay sonra kız bunalacaktır.
adam gibi değer ver gerisi gelir..
orsp. demek. orsp.ya bile öle denmez o bile kızar yani.
"sana aşığım ve senin için yapmayacağım şey yok" de olmazsa "senin için ölürüm" de bir dakika yanında durmaz.
cimri ol yeter.
aldatmak kesin çözümdür.
hiç tersleme .
bulduğun tüm kötülükleri yap; sana tüm anlayışıyla, tüm aşkıyla yaklaşmasına rağmen "yok artık bunu da yapmaz!" dediği şeyleri yap. yalnız şöyle bir durum var: kız çeker gider; hem de hissettiği her şeyi bitirerek. bu garanti! ama kalan, yani sen "nasıl gitti lan?" dersin bir anda, devrelerin yanar ve kimsede onun sana olan samimiyetini bulamadığın için, peşine düşersin... aşık olursun... sonrası için:

(bkz: ıssız adam)
1 kızı kendinden soğutmanın yolu 2 kızıdır .
ona ilk baktığın gözlerle bakma göremesin sendeki gözlerde kendini ve sonra yalan söyle ve söylediğini belli et.

aldat.

ona kıyabiliyorsan yap tüm bunları arkasını dönüp bakmaz.
ne kadar ters davranırsan onu degersiz gibi gösterirsen göster seviyorsa hiç biri işe yaramıyor.olmaz bu iş diyorum aradan biraz zaman geciyor belki fikirlerin değişmiştir diye soruyor arkadasına söylüyorum bak anlat bu iş olmaz de diyorum ben ondan duymadım o farklı düşünüyordur diyormuş her şeyi denedim olmadı. sonunda kızı üzdüm üstüne üstelikte aklımı allak bullak ettim acabalarla

yani kız seviyorsa bu iş zor eyvallah deyip gözden ırak olmak en iyisi galiba...
sürekli eski çıktığı kızlardan bahsetmek ve aşağılayıcı kıyaslamalar yapmak.
ilgilenmemek...
denenmiştir. ilk önce hırslanıp ilgi çekmeye çalışıyor, sonra hızla soğuyorlar yeminle!
başkalarını övüp aptalca bir kıskandırma çabasına girmek. manasız kıskandırma çabası, tez zamanda nefret olarak size geri döner.
acımasız erkekler anlatıyor.

(bkz: oha oha çüş) *
eğer ki bu kız sizi seviyorsa, sevginin derecesiyle ters orantılı bir şekilde azalır soğutmanın yolları.
ilk önce klasik yollarla işe başlanabilir ilgilenmemek, arayıp sormamak denenebilir ama muhtemelen başarısızlıkla sonuçlanacaktır. çünkü bunu yaptığınızda ters tepki verip onun sizle aşırı ilgilenmesine sebebiyet verebilirsiniz ki bu da boğar adamı.
daha sonra insanlıktan çıkış yollarıyla tekrar saldırıya geçilebilir. bu sıcakta 1 hafta yıkanmayıp, aylarca saçı sakalı tırnakları kesmeyip, sürekli içip küfredip hayvanlığın dibine vurarak birşeyler yapılabilir.
kesin çözüm isteyenler için gözlerinin içine bakıp seni artık sevmiyorum da denebilir, fakat bu epeyce acı veren bir yoldur ve intikamı körükleyebilir.
osurmak,geğirmek ve bilumum igrenç davranışların etki edeceği düşüncesi yanlıştır.kaçan kovalanır durumunu da göz ardı etmemek lazımdır. ve kaçan kovalanıyorsa;siz de kovalayansanız yüzde yetmiş ihtimalle amaca ulaşılır.
karşısına oturup 3 double whoper menü yemek. yerken ağzını şapırdatmak. düşününce baya hayvanca geldi soğtuma garantisi yoktur ama devamında size ne gözle bakar bilinmez.
önce ver ilgiyi ver güveni.böyle hoş sohbet ol, her gün mesaj at. mesaj atmadığında neden mesaj atmıyorsun artık diye onu uyar ki değer gördüğünü bilsin. iyice alışsın sana. konuşmadan yapamasın senle. bir gün birden kopar bağları. mesaj atma, küfürlü konuş. konuşulmayacak noktaya getir olayı. emin ol içine oturur. düğümlenir. kafasını taşlara vurur yine yaptım aynısını yine güvenmeye kalktım insanlara diye. bu onun için en büyük üzüntü kaynagıdır. önce alışamaz ama devam edersen siler seni. unutur demiyorum. direk silinirsin. *
arayıp sorma 1 hafta kadar neden soğuksun neden hiç ilgilenmiyorsun diyecektir ve 2. haftaya olay biter zaten.
sürekli futboldan bahsetmek.
en ihtiyacı olduğu zamanlarda yanında olmamak ve onu umursamamaktır.
ilgisiz davranmaktır.
zeka seviyenizi zorlamadan saçma soruları bombardıman etmektir.
(bkz: senin bıyıkların mı çıkmış)
(bkz: nasıl 23 ü ay başı olur)
(bkz: eve gidek mi lan götelek)
mesajlara cevap verme,
sürekli ota boka trip at,
iş hayatından bahset ( abartarak)
merak etme bunları yaptıktan sonra o kızı bir daha görmeyeceksin.