bugün

Çok tatlısın, seni yerim. (Yemedi)
- Bana hep aynı şey olacakmış gibi geliyor.
+ Ne olacakmış gibi?
- Başka biriyle evlensem bile hala seni sevecekmişim gibi.
Şu ana kadar duyduğum en iyisiydi hâ iltifata girer mi orası muamma. (bkz: hayırlısı cnm ya)
Seni görünce içimden bi şeyler kopuyor demişti.

Meğer kusası geliyormuş.
gecen annemin gun arkadasi teyze, "ay kocaman adam olmussun," demisti.
evet, ay kocaman olmuş bravo. *
iyi ki varsın, iyi ki karşıma çıkmışsın, sen çok iyi bir adamsın vb...
an itibariyle farklı bir ortamda alınmış iltifattır, normalde bu tarz ortamlarda olan muhabbetleri müdahil etmem buraya ama ama sı var bak. cümleye bak lan. o değilde bir şeyi kendi duyguları olsa ya da olmasa bu kadar güzel açıklayabilen hatun kişiler az sanıyordum evet hala çok az lar, ama var olmalarını değiştirmiyor.

tutkulu olurum sana emin ol bu arada cinsel bir heves değil lan bu korkma aşık olmadım ama hevesim kaçmıyor sana sendeki bu merdiven sistemini seviyorum o merdivenler gerçeğe doğru gider mi gitsin diye her basamağa basmaya çalışıyorum.

cümleye bak lan. gel de müdahil etme buraya. bu cümle kaybolmasın hiç. herkes okumalı bence, belki 10 yıl sonra da bakıp oha lan sonunu bağlayamadım. o değilde hatun kişi tıp okuyor lan boru mu, vallahi hatun o boruyu o zekasıyla bir yerlerimize, bi dakka böyle değil bunun sonu.

edit: küçüçük bir imlacık.
şimdi benim en çok hoşuma giden başkasına göre en iyi olmayabilir.. mesela bana hayvansın demesi hoşuma gidiyordu..
Sen ne diyorsan doğrudur.
Sen çok yaşa e mi bro ?

E de... artık bro demesen, senin için yanıp tutuşan beni görsen artık, açsan artık çevrene şu güzel gözlerini ??
annen cok iyi bir kadin.
sempatik. *
"Yeni acilmis bira gibisin, yanina sigara yakasim geliyor" hem yaratici hem guzel. Hatun kisisine de kullanilabilir, unisex iltifattir.
niye içimden bir ses babama güvendiğim kadar sana da güvenebileceğimi söylüyor?
"ellerin çok büyük ve sıcak.."*
yuh benim bu kadar uzun saçım yok!
*
yıllarca beklediğim adam sen olmalısın. dır.

not: hatun kişileri bekletmeyin sakın.
sen çok kültürlüsün.

bunu duydum ama hiçbir zaman elimi tutan, ben öpen ya da aşkım diyen bir kız olmadı. hayat ne garip?
"Saçların jimi hendrix den daha iyi"
O gün mutluydum ben...
bi siktirip gider misin?
Teninin esmerliğine ölürüm.
Gördüğüm en yakışıklı adamsın. Tabiki. Net.
-canımı acıtmayacak mı?

yehuuuw
gözlerini çok güzel kırpıyorsun kesinlikle değildir. Bu lafı bana üniversiteden bi hatun söylemiştir ve tüm yaşama sevincimi elimden almıştır. Lan o günden beri düşünüyorum göz nasıl çok güzel kırpılır? Aynaya bakmak bana eziyet oldu. Ayna karşısında zamanımı göz kırpmalarımı izlemeye çalışarak geçiriyorum ki olmuyor gözümü kırpınca nasıl kırptığımı göremiyorum. Be bağyan tamam anladık iltifat etmeye çalıştın, bişeyler belli etcektin de hayatımın amına koydun o n'olcak?
seni alsam kitaplığımın en üst rafına koyabilsem keşke. en sevdiğim kitabım sen olurdun böylelikle.
güncel Önemli Başlıklar