bugün

bunu bana sokmayı düşünmüyorsun heralde.
(bkz: #40793409)

ananın kızlık maceralarını değil, bir kızdan duyduğun en iyi iltifatı yazacaksın sayın yazar.

gerçi sende haklısın, hangi kız sana bakar ki değil mi?

tanım; bazı malların yanlış entryler girmesine neden olan başlık.
Iltifat haz etmedigim birşeydir. Duyduğum en iyi iltifat hayatım kelimesidir. Fazlasından nefret ederim bende etmem kimseye.
Hareketlerin ve şaçların çok hoşuma gidiyor Demişti. Aldattı beyler. inanmayın ne derlerse desinler.
Tipime övgüler vardı, pekçok kez yatakta beni daha önce böyle öhm yapan olmamıştı iltifatları, ellerime övgüler vs. vardı ama hiçbiri eski sevgilimin “bir kızın sahip olacağı en iyi sevgilisin” sözü kadar mutlu etmemişti, bunu da ayrılırken söylemesi de ironik oldu tabi, arada 3-4 türkiyelik mesafe, okyanus ve 4 senelik süre olunca azla yetinmeyi istemeyip ayrılmamız gerektiğini açıklamıştı, neyse inşallah ilerki hayatında başarılı bir insan olur ve mutlu olması benim benim tek dileğim.
"sen ne kadar güzel seviyosun böyle"
ve şimdi kocasıyla sevişiyo.
"Erkek olsam bana vermeni isterdim".f
yeni gözlüğün çok yakışmış. hatırladığım bu sadece bu.
kızlar bizim gibi odun mu arkadaş? bir şeyleri ifade edebilmek için cümlelere açık açık dökecek kadar direk olmazlar.
Bir kere "pardon geçebilir miyim" demişti.
gizli numara arayıp sesin ne güzel ya senin demişti.
bir daha aramadı zaten.
ilk ve sondu lan o galiba üzüldüm aq şuan.
kızlar iltifatlarını dillendirmez, gözleriyle ve davranışlarıyla belli ederler.
Şunu uzatabilirmisiniz.
pardon star avm'ye nasıl gidebilirim demişti, o kadar insan içinden bana dedi bunu bu bir iltifat olmalı.
Bir kere karşıdan karşıya geçerken bir kadın sürücü yol vermişti.
'BiR YERime dokunup her yerimi titretebiliyorsun.'
"bana canım söyle" başa yarışır.
"sorduğum her soru hakkında nasıl oluyor da doğru bir cevabın olabiliyor? Nasıl her şeyi bilebiliyorsun?"

iltifat mı bilmiyorum, ama evet egom tatmin oluyor.
. . . iltifatmı değil mi bilmiyorum ama senin hemen nefesin kesiliyor, yorulma sütyenimi kendim çıkarırım demişti.
Sen harika bir detaysın... En azından benim adıma karşıdan gelen iltifat budur.
oda buraya yazılmaz ki şimdi .
Almadım galiba lan, dur bi düşüneyim yok yok harbiden almadım.
''çok güzel gitar çalıyorsun''. fakat bu iltifatı bizim apartman görevlisi dursun abi dahil herkesten duyuyorum. yani kızlarla spesifik bir anlamı yok.
gece gece ağlatan iltifattır.
[08/07 22:38] ÇYK: Ben senin arkadaşın olduğum için şanslı olmayabilirsin belki ama
[08/07 22:38] ÇYK: Sen benim arkadaşım olduğun için ben şanslıyım...

Cevrende seni seven insanlar olmasi guzel.