bugün

boks karşılaşması konseptinde düşünsen öbür köşeye postmodernlikte çığır açmış insanları koyarsın bunlara rakip olarak. three.. two.. one.. fight! hade bakalım. raund aralarında da hilal cebeci gezinsin pankartlarla. iyi olur. estetik olur.

şurda yazarken.. esasında en nefret ettiğim şey "şöyle kızlar" "böyle erkekler" "şöyle şöyle yapan bayan yazar" yok "erkeklerde dikkat edilmesi gereken 73 hassas nokta" gibi geniş mi geniş kitlelere hitap eder konularda fikir beyan etmek. yazdıkça kendimden de nefret ediyorum allah sizi inandırsın. ayna karşısında lama gibi tükürür mü hocam insan kendine? ben tükürüyorum. psikopata bağladım.

ancak konu hakarete dayanınca, hadsizliğe dayanınca, dayanıp da kapıyı kırar gibi tıklatınca... şans misali.. o zaman bende ipler kopuyor. eminim birçok kişide de kopuyodur da... işte her ipi koparan benim gibi aynı zamanda kayışı da koparmış olmadığı için bişey demiyor. bir kısım gözüpek yazarlar da, ya da geç yazarı.. insanlar da meydanı boş bulmuş oluyolar. esasında o meydan çok boş değil. hatırlatmak lazım. illa ki.

herkes istediği kadar konuşsun fikir yürütsün tabi. hepücüğüne saygımız var. hepimizin saygısı var. ancak son dönemde ortaya çıkan "bakire ve paralelinde gelen bekaret düşmanlığı" insanları hayrete düşürecek boyuta ulaştı.

"bekaret mi? bu devirde mi? bekaret nereye kadar dostum? herkes diktiriyo şimdi." gibisinden bi cümle duyunca sen hayrete düşmüyor musun güzel kardeşim? ben düşüyorum.

"onla bunla anal/oral/sanal/yanal/vsal yapıp sonra ben bakireyim diicemeeee... na böyle taş gibi göğsümü gere gere yattığımı herkese söylerim. ben daha dürüstüm onlardan." gibisinden bir çıkış, seni böyle bi... duraklatmıyo mu? beni duraklatıyor.

"bakire kızlar bana köylü kızı gibi geliyo abi. biraz tecrübe lazım." tarzı, kafadan aşağılamaya dayanan fikirler karşısında dumura uğramıyor musun? ben uğruyorum.

bilmiyorum. belki de ben çok katıyım. çok çağ dışıyım. olabilir. neticede çağımız seks çağı di mi efenim? evet evet. kesinlikle çağ dışıyım. allah benim bin belamı versin. helamı alaturka yaptırmaya karar verdim. layığım buna ben.

allah ın belası, meymenetsiz ve çağ dışı bi insan olarak ben, şöyle düşünüyorum:

her şeyden önce... iki muhabbetten birini sekse getirerek bu tip özel mevzuuları herkesin önünde ayan beyan konuşmak.. onu bunu geç... kendi insanlığına saygısızlıktır.

sonra... kendi benliğine ve tercihine duyduğun saygının benzerini başka kızlara duymayıp, onlar hakkında oldukça gelişmiş seks fantazileri üretmek yine kendi insanlığına saygısızlıktır. ama fantazilerine saygı duyuyorum hocam. büyüksün. orda sıkıntı yok.

cinselliğini ulu orta yaşayan insanlara nazaran, böyle bi tercihten uzak duran kızları saf, aptal, köylü kızı küçük zeynep, ot gibi yaşayan yetersiz dişi olarak değerlendirmek bir başka "benliğe saygısızlık" tır. sadece salaklık etmiş olursun böyle düşünerek çünkü. başka bi halt olmaz.

biriyle cinsel birliktelikte bulunan kız.. asla kaşar değildir. asla.

ama kendi pişmanlıklarıyla şişinip şişinip sonunda: "bakire miymiş? kesin g.tten vermiştir aq." serzenişleriyle aklısıra aforizmalar düzen kız... kaşarın önde gidenidir. ondan ala kaşar yoktur. hatta ona kaşar bile denmez. kaşarlığın bile bi adabı vardır çünkü bana soracak olursan. başka bişeydir o. çok kurcalamamak lazım.

düşün hocam... sor kendine. madem herkesle yatabilmek ve bunu özgürce konuşabilmek en doğrusu, neden annenle babanla da özgürce konuşamıyosun bu tür fiillerini? annen baban da mı çağdışı? yanlış mı düşünüyolar? geri mi kalmışlar? yanlış mı yetiştirildin sen acaba? düşün. düşün de öyle saldır bakire kızlara.

belden aşağı vurma yalnız. alışık değil karşı taraf malum. adil ol. canımı ye.

herkesten çok... çağdaş bildiği insanlardan çekmiş ve çekecek olan kızlardır bu kızlar. allah kolaylık versin cümlesine. ne diim.

bir kısım alakalı not: etrafında kimse kalmadığında, ağlayacak gücü kendinde bulamadığında, ordan burdan sevgi arayarak ömrünü tükettiğinde kendini sorgulayacak olursan bu dönemini de bir düşün yavrum. belki faydası olur.
büyük ihtimal teröristler tarafından rehin alınmış olabilirler.
yoktur öyle kızlar.

zira bekaret dediğimiz olay tamamen toplumsal hede hödölerdir. çünkü bizim erkek milletimiz ikiyüzlünün önde gidenidir.

neden mi?

hep yazdık. yazıyoruz.

türk kızıyla evlenirken bekaret bekaret diye tuttururken gavur kızı orospu olsa evlenirken tek kelime etmemelerinden tutun bakire kız isteyip yatakta geyşa olmasını talep etmelerine kadar çelişkiler silsilesidir.

o yüzden bekaret diye atıp tutarlar.

saçmadır.

yoktur öyle köşede bekleşen kızlar. bacak omza yapan, 69 yapan, doggy steyle sikişeni vardır da öyle bekleyeni yoktur.

bekaretini korumak adına yıllarca sexin S'sini bilmeden evlenince yatakta odun gibi yatarlar mecburen.
korkunun ecele faydası yok kızceğizlerim.