bugün

Gezilecek yerler hakkında bir gezi rehberine mi ihtiyacınız var tam yerindesiniz. Tatilzz.com ile müzeler, camiler, kiliseler ve dahası için bilgi edinmek için https://tatilzz.com linke gidin.
Bir erkeğin ağladığı an, kadının gözünde bittiği andır. kadın milleti, zayıf olduğunuzu düşünür ve sizi parmağında oynatır. hatta uzaklaşmaya başlar.
not :aman dikkat beyler, gerekirse tek başınıza duvarlara vurup, aglayın.
ileri düzeyde travmatik bir durum yoksa fahiş hatadır.
tam tersinin olup sabaha kadar ağır pompa dönmesi gereken durum.
o kadından bir süre ayrı kalınacağı için olabilecek şey.
duygusallığın zirvelerde sevişmesi.

edit: hiçmi romantik yerli yabancı sinema filmlerinde kadının yanında ağlayan erkek görmediniz diyesi gelir adamın. allahtan başta (bkz: kenan imirzalıoğlu) , necati şaşmaz gibi ağır abilerimiz rol icabıda olsa ağlıyorda erkeklerin ağlamaz tezinin amına koyuyor. erkeklerde ağlar efenim hemde sulu sulu.
insan olmanın göstergesidir. büyütmemek gerek.
Bi anlatamadım sevdicegime . Agla bebeğim ağla hayatım utanılacak duygularının gizleme . Hatta şimdi daha çok ağla .
Bi anlatamadım sevdicegime . Agla bebeğim ağla hayatım utanılacak bisey yokki duygularının gizleme . Hatta şimdi daha çok ağla .
gizli öznenin erkek olduğu durumu ifade eden başlık. erkekler ağlayabilen canlılardır bu kimi zaman hemcinslerinin yanında kimi zamanda karşı cinslerinin yanında gerçekleşir. eğer bir kadından hoşlanıyorsanız-yani homoseksüel değil iseniz- o kadının yanında ağlayabilirsiniz ancak ondan daha çok ağlamanız tavsiye edilmez.
Aglayan bi kadinsa eger sikinti yoktur, her kadin aglar sonucta.
Ama aglayan bi erkekse, bunu irdelemek gerekir, biz erkekler kolay kolay aglayamayiz, bizim gozumuzde aglamak acizliktir. Ama bu tamamen yanlis bi cikarim. Aglamak buyuk bi erdemdir. Erkeklerde aglayabilir yani. Ama bu zordur. Aglarsa da zaten ne seviyeye gelmistir artik bilinmez.
en yakın zamanda aynı kişinin yanında domalmak gerekir.
ölüm kalım olmadıgı sürece lütfen yapmayın, güçsüzlük belirtisidir.
Bir kadının yanında, "erkekler ağlamaz" yalanının ardına saklanmayıp, içinden nasıl geliyorsa, nasıl hissediyorsa olduğu gibi yaşayan takdir edilesi insan davranışıdır ve eğer ağlayan adam aynı zamanda aşık olunan adam ise kadın kişinin gözünde değeri katbekat artar.
evlenilecek hatundur. öyle her kadının yanında ağlanmaz.
eziklik değil. ama sevdiğin adam yanında kollarında ağladığında elden bir şey gelmemesi zor.
Eğer yanındaki kadın için ağlıyorsa, "yapamıyorum ulan sensiz"in gözyaşları ile ifade edilmiş biçimidir.

Bir erkeğin başını göğsüme saklayıp ağlamasını isterdim.