bugün

kadının güveni kazanılmaz ise, yaşam erkek için çekilmez olur. yol yakınken durumu kabullenip elveda demek en hayırlısıdır.
Büyük başarıdır hatta cennetin anahtarı bile olabilir.
Onu sikme şansınız varken sikmemeniz.

(Bkz:skip)
ortalama 10+ sene ve 10+ iliski sonucunda: onlar benim guvenimi kazansin. her nane onlardan cikti zaten. bir de ben mi guven verecegim. becerebiliyorsa guvenimi kazanmayi, bende gorecegi guven ona ayrilsak ayrildiktan sonra da yeter.
bir kadinin guvenini kazanmak kolaydir. zor olan o kadinin guvenini kaybetmektir.

biz erkekler zoru basarmakta pek bi ustayizdir.
Kendiliğinden olması gerekendir. Amaç guvenini kazanmaktan ziyade onu iyice tanımak olmalidir. Onu tanıdın ve eğer gerçekten sevdigine inandiysan zaten kendini onun guvenecegi pozisyona otomatik olarak sokarsin.
Yakıkşıklılığımın sayesinde direk yaptığım şey.
(bkz: para varsa çare var)
Bazıları bunu başarmak için türlü türlü şaklabanlıklara imza atar.
kendin ol kazanırsın zaten.
erkekler bunu farketmeselerde dünyada elde edebilecekleri en büyük kazanımdır.

bir kadının bana güvenmesi mesela, benim yaptığım işe, kendime, çevreme daha sıkı sarılmamı sağlıyor.

kısacası (bkz: bir kadının güvenini kazanmak)

ortalama 75 yıllık bir hayatı 300 yıllık bir hayatmış gibi dolu, faydalı, önemli ve mükemmel yaşamamızı sağlıyor.

erkek her konuda önemsendiği ölçüde hayatın içinde kalabilir. önemsendiğini bilen erkek kolay ölmez arkadaş...
zor değildir aslında esas zor olan bu güven ne boka yarayacak meselesi. mesela bana zarar vermezsin diye güvenen kızlar var, ulan ben seri katil miyim sana neden zarar vereyim, bence çok saçma.

önemli olan bir kadının güvenini kazanmak değil, bi boka da yaramıyor. önemli olan onu kazanmak güvenmese de olur.
hiç de umrumda olmayandır.
Onun hemen hemen her fonksiyonuna ulaşabileceğiniz anlamına gelir. Sistemi çökertmek kadar kolaydır.
kadınlar aptaldır, güvenleri kolay kazanılır. önemli olan bir kadına güvenebilmektir.
yok kazanacaksın da ne olacak? bırak o senin güvenini kazansın.

(bkz: badakizm)
o kadın erkeğin güvenini sarsmışsa tüm güveni beyhudedir.
kadının idrak kabiliyeti, erkeğin de davranışı ile ölçülebilen hadisedir. aynı zamanda erkekte güveneceği kişiye karşı güven verir.
Kişiden kişiye değişir bu. Kimisi saftır hemen güvenir, kimisi de daha dikkatli ve şüphecidir.
çok önemlidir. güvenmediğine dair sinyaller verirse geriye çekilmekten başka çaren kalmaz.
Karakterli bir erkek iseniz, farkında olmadan kızın güvenini kazanmış olursunuz.
Evlenme ihtimalinizi % 80 arttırmak demektir.
sağlamak varken aldatıcı olan bir eylemdir.
Samimiyetle paraleldir. ille sevgili babında düşünmemek gerekir. Normal bir arkadaşlığın bile ölçütü budur.
ortalama 20 dakika da kazanılabilen zaferdir. ama esas olan şey hatun kişinin size olan inancıdır, size ihitiyacıdır sizin ona değil. o güven kazanmak için bir çok kişi arar, siz de bulur, siz herkese güven verirsiniz ama o herkes de o aradığı güveni bulamaz.
eğer ilk kez kendisinden size güvenmesini istiyorsanız çokta zor değil, ama asıl meselabir kere güvenini kaybettikten sonra tekrar kazanmaktır ki işte oda imkansızdır.