bugün

vajinasidir.
omuzlarının sırtıyla birleştiği yerlerdir efenim.
ruhudur. açık ve net.
neresini öptürürse artık.
Elleridir. Çünkü bir kadın çoğu zaman annemiz, teyzemiz, halamiz, anneannemiz, babaannemiz, ablamizdir.
Kulak arkasıdır, boynu ile ensesinin başladığı yerdir.
boynudur. tabi kokusunu içine çekerek öpmek şartıyla. inanın mest olduğunuz kadar mest edersiniz. içten olmak önemli.
boyundan çeneye doğru giden o yere paralel kısım. ismi her neyse. hafiften de şöyle keyiften başını kaldırırsa hatun kişi alacağınız tat, haz paha biçilemez.

film sahnesi gibi gelmesin, her bayan hoşlanır. hoşlanmıyorum diyen ya denememiştir korkuyordur ya da yalan söylüyordur.
Şaire göre boyundur.

Boynun diyorum boynunu benim kadar kimse değerlendiremez.
Hı güzel soru , bence gülüşü becerebilirseniz öpmeyi tabi.
(bkz: dudakları)
(bkz: gıdık)
ana ise eli
kız evlat ise gözü
eş ise alnı.
Ayak parmakları.
ayak bileklerinden mi öpsem raskolnikov gibi, boynundan mı sureya gibi?
bence alnıdır.
avuç içi beni çok mutlu ediyor daha bir sıcak ve sempatik.
gamzesidir. çukur olması ve orasından öpünce daha çukurlaşması karşı tarafında hislerini okşayacağından sürekli gamzeli olmasını sizinde sürekli öpmeniz olanak sağlayacaktır.
Burnu tabi ki. Öyle tatlı ki. Evet gencler burun fetisi yapıyorum.
Saclari ve boynudur suphesiz.
Hepinizin mi sevgilisi var ulan ibneler.
müsait olan her yeri.
görsel

seker dudaklari.
gozleri veya alnidir. net.
Endoplazmik retikulumu.
Olmazsa klitorisi.
Parmak uçlarıdır dostlarım.

Aseton kokulu tırnaklarla bütünleşmiş parmak uçları.
Gecenin ayazındaydık, iskelede yalnız. Geceyi aydınlatan ay ışığı, denizde yakamozlar. Gece karartması var, ohal'deyiz, tüm sokaklar tutulmuş, köşe başlarında polis memurları. Geceyi çığlık çığlığa yarayan gece bekçilerinin düdükleri.

Sahildeyiz dostlarım, yüzünün yarısı gecenin karanlığı, diğer yarısında ay ışığının yansıması. Saçları sosyalist kırmızısı.
Kendime çektim sıkıca. Vişne kokulu rujlu dudaklarından öptüm... Ağzımda vişne tadı...
Dur dedi, kendini geriye çekti.
Parmak uçlarını yüzüme götürdü, alnımdan başlayarak, aseton kokulu tırnaklarıyla yavaşça okşadı yüzümü.
Parmak uçlarını yüzüme sürerek dudaklarıma kadar geldi ve durdu.

Öptüm, parmak uçlarından. Öylece kaldı parmakları dudaklarımda.