bugün

zeka olmadığı gibi am göt memenin de olmaması durumudur.
sevgilisi olduğu erkeğe bakmayıp, biscolata erkeklerine düşkün kızların hangi zekasından bahsediyorsun.
eee son ihtimal am göt meme kalıyor, o da yok ki amk. keşke olabilseydi ama yok ki...
zor olmasıdır.

evet zor kadınlar her zaman daha çekicidir.

orta malı gibi gezenler tahrik edici veya çekici gelmemektedir.
Akciğerlerinin şişip gevşemesi.
uyuduğu zamanlar, küs olduğu zamanlar.
çünkü o zamanlarda konuşmaz.
karşı cins olmasıdır.
varsa beyin,
yoksa geriye kalanlar..
Alt dudağını üst dişleriyle ısırması.
bi şeyleri mest edici şekilde çalması. çalarken en duygulu yerde herkesin arasından size kaçamak bakışlar fırlatması.
Mahremiyetidir kesinlikle. Çünkü bir şey ne kadar ulaşılabilirse ilgi o kadar azalır. Küçüklüğümüzde bir meyveyi annemiz alınca yemeyip bir ağaçtan arkadaşlarınızla aşırdığınızda onu iştahla yememiz gibi. Ne kadar ulaşması güç o kadar talep kısacası.
Ateşi arkadaşlar.

Kadının en tahrik edici yanıdır.
işte benim başlığım neden mi anlatayım:

kadın imgesi başlı başına tahrik olma sebebidir. bu birincisi, fiziksel mükemmelliğinin (güzeli, çirkini, tombulu, zayıfıyla her biri) yanı sıra sahip olduğu cinsel organlarının (vajina, göğüsler, popo, dudaklar, boyun, elmacık kemikleri, köprücük kemikleri evet evet bir kadının her organı cinsel organ olabilme potansiyeline sahiptir.) muhteşem estetik yapısı gereği tahrik etmekteki üstün yetenekleri tartışılmaz. bütün bunları geçtim, bu cinsin hareketleri, kendine özgü davranış biçimleri onları özel kılması bakımından ayrıca tahrik edicidir. Bütün bunlar bir kenara, tahrik olacak bu kadar çok şey varken, şahsımı en çok tahrik eden şey ise bir kadının özgüvenidir.

Kendinden emin ve ne yapacağını bilen tavırlar beni benden alır, fiziksel özelliklerini ikinci plana atar.
o saçını bir tarafta toplayıp da boynunu açıyor ya işte o zaman bana bir hal geliyor.
bedeninin alt ve üste göre ortada kalan yanlarıdır.
Zor ve akıllı kız hele bir de estetik açıdan benim zevklerime uygunsa ( çıkık elmacık kemikleri, büyük gözler) tadından yenmez.
sahip olduğu zerafeti kullanabilmesidir.

öte yandan ayakları ve giydiği çoraplar benim için uygundur yani. yeterlidir.
Müzik kulağıdır ki bu bütün her şeyine nukseder.
hala yazılmamış, tabiki de nefes almasıdır.

şaka lan şaka, işvesi ve cilvesidir.
100 kisiye sorduk saclari, elleri ve gogusleri dediler.
davranışıdır. bir popo falan asla olamaz, cansız lan orası! bilinciyle söylediği şeyler falan tabi en önemlisi.
bir çift koca meme.
memeler.
Davranislaridir.

Durust olayim zeka sayisal anlamda onemli bir sey. Bize cok sey anlatir ama en onemlisi disiligini hissetmemizdir. Bu da anacligidir. Yani hem bizi toparlamaya calisip hem de degistirmeye calismadan sevebilmesidir. Bak hep diyorum bakin malzemeye begeniyorsaniz alin raziysaniz tamam ama hem begenip hem de degostirmeye calismayin.
Doğal davranması.
Göğsüdür.net
Memeleri , kalçaları.
Bir kadında zekâ kesinlikle aranan ilk şarttır. Daha doğrusu mevcut ilişkimde olmayan, olursa da bu saatten sonra aradığım ilk şart.