bugün

yataktan söz etmemek.
kadının istemesi ile olur. kadını kendine istetme yöntemi olarak tanımlarsak daha anlamlı olur. kadın istemiyorsa o tecavüz olur.

kadını kendine istetme ise; gerek fiziksel özellik, gerek tarz, gerekse de konuşma ve zeka ile olur.

ayrıca not olarak, kadını bir meta olarak görmemek gerek. yatağa atmak ney lan. bari sevişmek falan diyeydiniz.
film izlemek.
yok öyle bir şey.
yakışıklı ve kültürlü olmanız kafi. sadece yakışıklıysanız da kültürlüymüş gibi davranın.
teklifler hatun kişiden geldiği sürece, zorluğu olmayan yöntemler, hatta yöntem yoktur bile, onlar bu kadar istekli olduğu sürece. o yöntemler sadece espri ile komikleştirilip hatun kişiye aktarılan yöntemlerdir. bu durumda da hatun kişilerle arandaki samimiyet belli olur, o yöntem dediğim şeyleri espirili bir dille karıştırıp hem güler hem sevişirsiniz.
gel sana pul koleksiyonumu göstereyim.
Benim türkiyede beceremediğim şeydir. Sormayın amk niye diye yaa!! miamideyken bi şe yapmama gerek yoktu...valla lan!

edit: lan eksileyen sikik... harbiden miami'de yaşadım olm ben... espri orası değil!!!
http://4.bp.blogspot.com/...If8/s320/gunah-kecisi.jpg
boxerınıza çorap doldurup gezin bir değil bin tane.
aşık etmek (ya da asik olduguna inandirmak) ya da acik acik niyetini soylemek.ki kadinlar 2 turlu maalesef.
yatağı evin girişine koymak. böylece kız içeri girebilmek için yataktan geçmeli. saniyeler için bile olsa yatağa atmış olursunuz.
kendini tatmin etmek için,kendisini arzulayan bir kadın bulamayan erkek cinsinden bir bireyin, acınası çabasını kolaylaştıracak yöntemlerdir.

al kucağına fırlat,kadın ne de olsa mal ya.ha top atmışsın, ha ayağındaki çorabı çıkarıp atmışsın, ha kadını kaldırıp atmışsın. gerizekalı. mal.
bir kadını yer çekimine doğru yatağı referans alarak ve hunharca(bedevice de olabilir fanteziye bakar) bırakılarak yapılır . ( biz atalarımızdan böyle gördük )
-yatağı yeni aldım bakmak istermisin full ortopedik.
Bir mobilyacıda çalışmak en kolay yöntemdir.
kolayı (#21321645) olan yöntemlerdir.
görsel
sizin için önemli olduğunu hissettirip gereken ilgiyi gösterdiğinizde kız rahibe bile olsa sikersiniz.

Hiçbir masraftan kaçınmayın. Bir de ben zaten her gün sikiyorum olursa sana iyilik olur modunda takılın yeter.
ben mancınıkla atıyorum. çoğu zaman yatağı tutturmak mümkün olmuyor. delinen duvar da cabası.

bu ne amk 2. sınıf erkek dergisi gibi başlıklar.
(bkz: çelme atma)
çoğunlukla yapamadığım eylemdir. o yüzden artık kadını yatağa atmıyorum. yatağı kadına atıyorum.
abi kolundan çek at. bişi yapmadıysa senindir tokatı yediysen hadi geçmiş olsun.
haaa, bişi yapmadıysa diyoruz da, sevişirken öyle kan aldırır gibi yatıyosa yine bişi vardır o işte he aman diyim.
en iyi yöntemi ve de bana göre en etkili yöntem içki içmektir. birlikte biraz için dağılır zaten o.
"Tavuk döner mi, o ne ki, ne yapiliyor onunla?"...

Entry ve yöntem yukarida. *
güncel Önemli Başlıklar