bugün

görsel
bu kadın olmak. (bkz: kadınlar güldür ma çiçektir)
orospu çocuğu olmak, süzme piç olmak, yavşak bir insan müsveddesi olmak ve adamlıktan zerre nasip almamak yeterli gerekçelerdir bence..
Cumhuriyet düşmanı irticacı kahpenin teki olması.
Aldatırsa öldürürüm bile. Dövmek yetmez. Aldatmamalı. Aynı şey erkekler için de düşünülebilir yani. Ben öldürürüm aldatılırsam.
Ben kadın ve erkeğin eşit olduğuna inanırım. O yüzden erkeği dövmem için geçerli olan sebeplerle aynıdır. Eğer kadına sırf kadın diye hiç bir şey yapmazsam, o zaman ayrımcılık yapmış olurum. Ama genel olarak şiddete karşıyım.
Babanız mı çok sizin?
hırsızlık yapması,

kadın erkek dinlemeyecen basacan osmanlı tokadını...
insanın cinsiyeti önemli değil. ne olursa olsun bir insan sırf karşısındakinden daha güçlü diye onu dövemez. karşınızdakiyle konuşun ve aynı hassasiyetle dinleyin de. baktınız olmuyo bi dışarı çıkın sakinleşin sonra yine gelin.
acizlik...
Kadın yada erkek herhangi birine, herhangi bir nedenle, küçük yada büyük herhangi bir şiddetin, haklı bir sebebi olmaz. Çok zorlarsan gerekli olduğu düşünülebilir, ama haklı bir sebebi yoktur. Kişi ne yapacaksa bu kabul edip yapmalıdır.
Allah'ın cezası bir pislik olmanın üzerine bir de gerizekalısındır bak bu bir gerekçe işte.
bir kadını dövmek için bir neden bilmiyorum var mıdır ancak; bunu yapan aşırı derecede zayıf karakterlidir teşekkürler.
bazen bazi basliklarda seri eksilemenin serbest olmasi gerektigini dusunuyorum, bu baslikta da onlardan biri oldu.
gavatları ve sikkoları belirleme başlığıdır.gerekçesi falan olmaz bunun
Cok ama cok az gerekce var.
Kalan gerekceleri yaziyi yazarken unuttum hatta.
Gerçekler ?
Orospu çocuğu olup anandan kadına el kaldırmaman gerektiğini öğrenememen.
Sen ne erkekliğin kalacak o zaman?
Hiç bir sebep kadına el kaldırmanız için geçerli degildir ancak kendi kafanızı duvardan duvara vurabilirsiniz alternatif olarak.
olmayan gerekçelerdir.
Haklı hiçbir gerekçe olamaz. Kendini nimetten sayan erk*klerin bunu yapmayı kendilerine hak olarak görmeleri beni çıldırtıyor.
görsel
Düşüncelerinizi ne yapabilirsiniz?
(bkz: çok sevmek) olabilir.
Ayı yavrusunu severken öldürür. Sonra, kasap sevdiği postu yerden yere vurur.
biri diyor ayağımı yıkamalı, biri diyor bana kese atmalı, öbürü anneme hizmet etmeli kadınlar sizin köleniz değil hayat müşterek bakın böyle düşündüğünüz için an itibari ile dımdızlak sınız ve evinizde yalnız takılıyorsunuz sözlük size karı koca eş dost köle olmuş vaziyette heheheh.
Hangi küfürü etsem bilemedim.
Tanım: orospu cocuğu turnusolu.