bugün

yalnızlığımız ikamet edebilir; karşılıklı olarak.
ön sevişme.
Yoğurtlu biber yenilebilir.
kahkahalara boğulup ardından omuz omuza/elele aglayabilirsiniz mesela. veyahut beraber mutfaga girip yemekler yaparsınız, en olmadı konuşursunuz, anlatırsınız, o gözlerinizin içine bakarak kırpmadan sizi dinler. o da mı olmadı uyursunuz nefes nefese..
Türkiye sınırları içerisinde bir kadın ile bir erkek seks, cinsellik dışında birşey için bir araya gelmezler. zira toplumumuzun genel inanışı olmak ile beraber, değiştirilemez bir önyargıdır.
yapanlar da var elbette. ancak, bu tür davranışlar, kültür ve medeniyete dayalı eylemlerdir.

(bkz: kültür)
(bkz: medeniyet)
Sohbet etmek. Kadınların bakış açıları erkeklerden değişik olduğundan keyifle sohbet edilebilir.
Lol oynamak.
Knight online da eslantta monster kesmek bdwlere girmek.
Dota2 oynamak.
Basket, futbol izlemek.
Bisiklet yarışı izlemek lakin geçen gün tam finishte birbirleriyle dirsek dirseğe girdiler acaba hakemler ne yaptı merak etmekteyim neyse.
Belgesel izlemek.
Dövme yaptırmak.
Spor yapmak.
Yemek pişirmek.
Teknosada yeni çıkan ürünlere bakmak.
Sevmek tabiki. Sevince sarılmak, onun sizin omzunuza yatması, saçlarına okşamanız. Bunlar film izlerken çok güzel olabilir mesela, her şey seks olmak zorunda degil.
(bkz: insan bazen hayret ediyor)
hayır görende sanacak ki yedi yirmi dört kadınlarla seks yapıyorlarda geriye kalan o ufak vakitlerde kadınlarla ne yapacaklarını bulamıyorlar dert bu te allahımm.
taşaklarını avuçlatmak.
hemcinslerinizle ne yapıyorsunuz ki sanki? içmek futbol karı kız konuşmak dışında?

ya bu ülkenin kadını erkeği birbirine tencere kapak inanın bana. bomboş ulan içiniz. kendinize gelin.
Yapılacak çok şey var aslinda mesela 130 km hizla otobanda aynı araç icinde makasa girmek olabilir.
Dedikodu.
Bilek güreşi.
Valla hi ben seks disinda her seyi yaptim yani.

Yapilabiliyor.
göğsüne yatırıp saçlarını okşamak.
Benim şişe dikip vurmuslugum var silahtan korkmalarini izlemek çok eğlenceli.
Valla ben Dürümcüde dürüm, tatlıcıda künefe yiyebilirim. Üstüne de birer kadeh soda icebiliriz. Bu gunun sonunda sahile geceriz ben baglama calabilirim o da soyleyebilir. Daha ne?
o değilde ben bi kadınla ne yapılabilir 0 bilgiye sahibim o yüzden bu konu hakkında konuşmak istemem.

yalnızca kahvaltı edilebileceğini söyleyebilirim onuda her haftasonu muhakkak annemle birlikte yaptığım için.
Türk kızı için bu sorunun cevabı boş kümedir.
el kızartmaca oynanabilir.