bugün

standart erkektir. çapayı kadın yapar erkek kahvede oturur.
Çabala (amk mun) malı.
Sonra kozlor bozo bokmoyor diye başlık açıp kafa s2yorsun.
o kadının gözlerinde bir başkasını görmekte olan akıllı erkektir. kazanamayacağı bir savaşa girmek istemez.
Daha güzel bir kadın için çabalamayı bekliyordur.
kadının en çok çabaladığı erkek tipidir.
bu işin karşılıklı olduğunu düşünen ve yaşayan bir erkektir.

karşılıksız kuru çaba bekleyenler, cinsiyetleri ne olursa olsun odunluklarına balta beklemeye devam edebilirler.

hayattan ve ilişkilerden beklentisi maddi çıkarlar doğrultusunda olmayan insanların anlayabileceği bir şey bu. yaşınızla falan da alakası yok gerçekten.

sevdiğiniz kadar çoğalır, üzdüğünüz kadar kaybolursunuz.
ister erkek , ister kadın olsun, karşı taraf için çabalamıyorsa, çabaya değer bulmuyor ya da umudunu yitirmiş demektir.
Yüreği çarpmıyordur, heyecan duymuyordur, gönlü istemiyordur, kelebekler uçuşmuyordur bedeninde ya da en önemlisi vazgeçmiştir sevdasından.
Tek istediği huzur ve sükûnettir.
Elleşmeyin!
Sevdiği kadın için çabalayan diğerleri gibi yalaka olmayan erkektir.
günümüz erkeklerinin genel problemi. o bana yaransın, herşey benim istediğim gibi olsun, ilişki ben istediğim gibi yürüsün algısına sahip günümüz erkeklerinin yaptığı bi davranış.
Mutluluk serhoşluğuna kapılmamış erkektir. Akıl ve mantığın yolunu seçmiş, asil erkektir.
Var olsun.

Şöyle adamlar çoğalsın ülke kalkınır lan.

Hayır niye çabalasın ki. Senin neyin var da bir insan senin için çabalasın?
kendisi için çabalayan ve kendisini elde etmek isteyen kadınlar vardır. gerçekten böyle olunca hiç çaba sarf etmene gerek kalmıyor. her erkek bu zevkin tadına bakamayacak tabi ki. biz burjuvazi sınıfı olan erkekler yaşayacağız sadece. kokaini çektikten sonra ayılırken kadının cinsel organından çilek yemenin keyfini.

aynen coni.
flörtöz.
flortor.
Kızlar yakışıklı, kariyer sahibi, paralı erkek gördükleri zaman güneş görmüş kardan adam gibi önlerinde erirler. Çoğu kızlar böyle bir erkeğe iffetini severek verirler.

Ama söz konusu erkek sıradansa egolarını doyurmak için onu süründürmek isterler.

Onun için erkekler deli kanlı olsunlar. Hoşlarına giden bir kız varsa ona islam a uygun bir şekilde evlenme teklifi iletsinler. Şayet kabul etmezlerse şeylerine bile takmasınlar.

Evet, güzel ve iffetli kız bulmak artık elmas bulmak kadar zor.

Ama delikanlı ve samimi bir erkek bulmakta kolay değil kardeşim. Onun için kendini ayağa düşürme. Her durumda da karşıdaki kayıp etmiş olur.
Çabalamayı hak etmeyen kızlar olmuştur hayatında.
Ortada karşılıklı bir verme durumu yoksa kimse kusura bakmasın artık insanlar o anlamda uyanmaya başladı. Ben piremsesim tripleriyle takılıp karşısındakinden tanrı muamelesi bekleyip kendisi siki taşağı yayan kızlar artık tutmuyor. Zamanla hepinizi gömeceğiz.
Naz çekmek istemiyordur.
Belki de zamanında yeterince çabalamış olan erkektir.
o çabayı azar azar tüm kadınlar için sarf ediyordur.
Bir kadın için bir erkek olarak neden çabalamam gerektiğini açıklarmısın sayın beyinsiz ?
mal yazar beyanı.
hayat çok kolay bir de bir kadın için çabalayacağız öyle mi azizem?

çabalamak yerine beraber kürek çekmek gerekir. adı evlenince boşuna hayat arkadaşı olmuyor.
Cabaladikda ne oldu.
Kadınlarla ilgili düşüncem sıfır. Saygı duymuyorum bile.
benimdir. kadınlar uğurlarında çabalanacak kadar müthiş değiller. elleri mahkum bize muhtaçlar. bir defa tadını aldıysa o hatun penisin erkeğe muhtaçtır. o yüzden genel taktiklerimle kızların çaba harcaması hoşuma gidiyor. tarzım bu koşmam koştururum. bunda paranında baya etkisi var tabi ki.

geçen uğruma cinayet işleyen hatunlar var.

görsel

aynen coni.
Sevmiyor olmasın sakın?
Ulan değişik insanlarsınız, belki çabalamaya değer görülmüyorsunuz.
bişeyler yada birileri için çabalamak zorunda değiliz/değilsiniz arkadaşlar...
Hatun için çabalamak kişiliğinden ödün verdirir. Çabalamazsan kendileri patır patır düşüyor zaten.