bugün

bana baksınlar

beni beğenisinler

ah ne kadar seksiyim millet görsün

kafası işte bunlar. eee fıstık çok Seksisin de sonra?

birine yaklaşıp desen "pantolonu çok sevdim, çıkar onu bebeğim, hadi gel bize gidelim" hem sapık der hem hoşuna gider. (hoşuna gidecek olmasa Tarkan söylemezdi her halde).
bol giymek nedir ya oldu olacak kadife bol pantlon oduncu gomlegide giysinler.
Hayır giymek bir şey değil, nasıl çıkarıyorsunuz onu hayret valla.
Her dar pantolonlu kız gördüğümde stresim artıyor.
Aynen peynirin suyunun çıkartıldığı bir torbaya benziyorsunuz.
bir erkek neden alevli şort giyiyorsa kadında ondan dar pantolon giyer.
https://m.youtube.com/watch?v=aXJvAtAsrFw

Bunu izledikten sonra üzerinde düşünmeme neden olmuştur.

Dipnot: oruçlular izlemesin.
Şimdi, dar pantolonlar ikiye ayrılıyor. Likralı kumaştan olanlar ve olmayanlar. Likralı olanlar insanı dolma gibi ssıkıştırıp rahatsız eden bir kıyafet.
diğer kadınlara nisbet yapmak için.
Çünkü dünyada bol pantolon kadar çirkin çok az şey var.
Vücudu daha düzgün gösterdiği içindir.
Malum yerlerinin ölçülerini göstermek için. Makyaj yapmaları da buna benzer bir durum. Kimse birbirini kandırmasın.

zaten verilen cevapların çoğuna bakılırsa, 'sanane, kimseyi ilgilendirmez' tarzı cevaplar. Diğer cevaplar ise hiç mantıklı değil. Kandırmayın kendinizi...
hemen işi nerelere çekmişler allahım ya.
şöyle bir moda dergilerini karıştırın bakalım kim boru paça, bol pantolon giyiyor. 2015teyiz e be abazanlar. kendisine yakışanı, zirvede olanı, sevileni giyecektir tabi ki kadın. skinny pantolonlar bunun yanında rahat da olur zaten.
ilgi çekmekten daha gerçekçi nedenler var ortada. hemen kendisine bakılmaktan hoşlanıyordur yeaaa demekle olmuyor.
izlenilen dizi, film ve reklam gibi zımbırtılarda güzel olan ilgi üstünde olan kadınlar dar pantolon giyiniyorsa kadın ve erkekte bilinç altında güzel olan dar pantolon giyer düşüncesiyle yapılabilen eylem.
edit:düzeltme
Götüne bakılsın diyeymiş. Akıl var mantık var, herkes giyiyor artık bunu öyle bir yazılmış ki parmakla sayılacak kadar var sanki e dolayısıyla ortada götten çok bir şey yok.dar pantolonun pek bir esprisi kalmamıştır, yazın gelmesiyle kısa şortları konuşabilirsiniz artık.
her zaman şık durduğu için yani fizik güzelse şık durur. üstüne isteğini giy hiçbir zaman modası geçmez her şeye uyar. ister spor ayaklı ile t-shortle ister topuklu ayakkabı ve gömlekle giy her türlü göze iyi görünür.
ortaya çıkarmak için.
Dışarıya güzel görünmek içindir.rahatlığı ikinci plandadır ki rahat bir şey de değildir.kızlardan bizi ayıran noktalardan biri biz rahatlığa sonra da şıklığa bakarız onlar önce şıklığa sonra rahatlığa.ama kızlar en beyefendi erkek bile sizin götünüze bakıyor haberiniz olsun.çok komik bir duruma düşüyorsunuz.vücut hatlarınızla toplumda yer bulmayın.kişiliğinizi ön planda tutun.tşk.
Bu hayatın kanunudur. Herkes kendini sever milattan önce bile cicero bunu anladıysa günümüz halini bir düşünün. Yani Kasabadaki en iyi silahşör olduğunuzda, herkes sizle boy ölçüşmek ister. Kendine yakıştırıyorsan giyersin. Seni gören boy ölçmek için kendi de giyer... Aslında bu dediğim gibi sadece kanun. Erkekte gider takım giyer. Kravat takar. Karizmatik olsun diye ince kravatlar var bunları kullananlara pezevenk diyebilir misiniz? Yada gavat?

Mevlana boşuna dememiş insan gözden ibarettir gerisi cesettir diye..

Bakmak önemli. Ben kadınlara yakıştırıyorum dar kotu.
muhtemelen tecavüze uğramamak içindir. başka ne için olacaktı.

http://www.radikal.com.tr...u_tecavuz_degilmis-994643
Bol giyip amcagillere benzememek için.
Kendine yakistirmasi yeterli bir neden bence, yakistirdiktan sonra cuval giyse ne fark eder?
Güzel görünmek için kısmına katılmıyorum. dar pantalon yokken kadinlar guzel degilmiydi.. çok daha güzel ve özenliydi.
modaya uyup o şekilde giyindiğinde daha güzel olduğunu düşündüğü içindir. Yani kendi öyle istiyordur. Bir erkeğin ona bakma, ondan tahrik olma hakkı da yoktur.
Dar pantolon göründüğünün aksine aslında rahattır ve dar pantolona alışıp bol olanda rahat etmek neredeyse imkânsızdır.
dar kotun içinde pişik olup olmadıkları sorulabilirdi.
bunu savunan erkekler diyo ki bizi o götlerden mahrum etmeyin.

başka bi erkek de diyo ki senin de bacın var ne bakıyosun dar kot giyen kıza?

sonuç: erkekler bakıp tahrik olsun diye. net.