bugün

bir takım biyolojik savaş unsurları ile mümkün olabilecek durumdur. hedef alınan ırkın genetiğine mikroplar enjekte edilerek o ırkın sonsuza dek ortadan kaldırılabilmesi, hem de bunu diğer ırklara zarar verilmeden yapılabilmesi mümkündür.

biyokimya ve hücre bilgisi profesoru rupert sheldrake'nin morfik rezonans hipotezine göre bu artık bir hayal değildir.

bunu yapmak için gereken tek şey yanlızca hedef alınan ırkın genetik şifrelerinin çözülebilir olmasıdır.

bu bağlamda türk ırkı herhangi bir sıkıntı yaşamayacaktır. zira türk ırkı'nın genetiği diğer ırkların aksine büyük bir gizlilik içindedir. bu gizlilik türk ırkı'nın genetik şifrelerinde saklı durmakta ve çözülememektedir. çünkü türk genetiği mütemadiyen bir üst boyutun özelliklerine geçmekte, yani sürekli bir gelişim halinde bulunmaktadır.

ve türk soyu'nun düşmanlarına kötü bir haber daha. kazak türkü olan genetik mühendisi bir kandaşımız bu konu üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. düğmeye basabiliriz bugun yarın. ama ne zaman olucak bu iş söylemem. süprizi kaçar sonra.
Çağdaş dünyada herhangi bir bireyin genleri incelendiğinde ortaya bir karışım çıkacaktır. Hiç bir şekilde belli bir ırkın genetik özelliklerini taşımayacaktır sadece. Bir adada yüzyıllardır izole olmuş bir ırkın bireyleri için ırksal bir genetik yapıdan söz edilebilir ve günümüzde de böyle bir ırk yoktur. Bu nedenle bir ırkın genleri hedef alınarak yok edilmesi mümkün değildir.

Artık bir bireyde yüzde yüz Türk, Ermeni ya da Arap geni olma olasılığı yok. Genlerde bir dağılımdan sözedilebilir. Bu ırkçıların hiç hoşuna gitmeyen bir durum, bu durum benim çok hoşuma gidiyor ve ırkçıları da nefretleri ile baş başa bırakıyorum.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.