bugün

iş başvurularına cevap alamamak.
tüm çabalarının boşa çıkması.
asla ve asla beni anlamayan sevgilim...!!!
son cipsin yere düşmesi, son sigaranın kırılması, sevdiceğin Fenerbahçeli olmadığını öğrenmek.
uzun bir entry yazdık ve tam gönderecekkeen elektrik gitmiştir.*
can vermiş bir canlı görmek.
attığı mesaja 4 gündür hiçbir mesaj gelmemesi. olumsuz falan birşeyler yazsaydı bari.
Sabah aldığın kulaklığın akşama bozulması. Nasıl müzik dinlicem ben şimdi geçer mi bu gece ck ck ck.
aileden birinin hastalanması.
çevrenizdeki birinin ağlaması.
hayatının en önemli gününde, küfürlü bir mesaj atan ve moralinin içine eden en yakın arkadaşın, aylar sonra "söyleyecek başka şeyim yok sadece özür dilerim" diye mesaj atması.

not: morali bozan şey mesaj atması değil, onun yaptığı terbiyesizliği ona yapmamak, onun seviyesine inmemek için kendini zorla tutmak. neden olgun olması, cevap vermemesi gereken taraf hep mağdur olan taraftır ki?!*
tam güvenmeye ve hatta sevmeye başladığınız bir insanın ona güvenememenizi haklı çıkarması.
an itibariyle yapılabilcek herhangi bir davranıştır.
sınıfta kalacağını bilmek ve elinden bir şey gelmemesi.
iki insanın birleşip bir insanın arkasından konuşması.
cahil insanlar.
çok beğenilen ayakkabı, pantolon vs.'nin uygun bedeninin kalmamış olması.
geç gelen otobüs.
dışarda müzik dinlerken mp3ün şarjının şak diye bitmesi.
tuvalet terliğinin ıslak olması.
Borclar. Kabir azabı gibi sıkıştırır amk.
(bkz: sevdiğim kız bana abi deyince)
kemerimi taktıktan sonra tuvaletimin gelmesi uyuz oluyom amk.
yıldırım demirören hangi kurumda olduğu önemli değil beşiktaş başkanı ya da tff başkanı farketmez gittiği yerden huzursuzluk dert bela eksik olmuyor (bkz: beşitaş) (bkz: şike sahaya yansımadı)
bir insanın moralini bozan şeyler (31) ...

gayet açıklayıcı. şöyle de bir şey vardı sanki: (bkz: 31 sonrası pişmanlık)
annenin iştahsız olması , el kadar yemeği zorla yemesi.
valla o bu değilde ,nternet bağlantısının kopması kadar hiç bişey moralimi bozamaz.
Genelde yine bir insan oluyor.
güncel Önemli Başlıklar