bugün

kıytırık bir maaş için mi? bu devlet insanlara ne veriyor ki kendi vatandaşlarına karşı bukadar hırçınlaşabiliyorlar?
3 bin tl maaşı sigortası ve fazlaca sosyal ayrıcalığı var.
insan olmayı beceremediği için olabilir.
binlerce lirayı cebe indirip, insanlara biber gazı sıkarak faşistliğini ortaya koymak için.

yoksa aralarında husumet varmış gibi 60 yaşındaki kadına niye jop sallasınlar.
Hayatta hiçbi şey olamayacağını anladığı için.
"yapmayın evladım" diyen yaşlı kadınları kollarına girerek gözaltına almak için.
neden olur biliyor musunu?

hiç bi üniversiteye girememiştir haa girdiyse dahi iş imkanı yoktur bunun kpss si var cartı curtu derken zor iş bi de üzerine 4 yıl okuyon amk neyse.

eeeh bulmuşlar adamlar kısa yoldan.haa bi de benden çok maaş alıyolar parası için de gayet tercih edilebilcek bi meslek sikiyim adaletini.bi de şu var atıyorum mersinde çalışıyo adam 10 küsür yıldır mis gibi rahat benm çok öyle komşu tanıdık akraba neden başka yerlerde sürünsün ki hayat ona güzel.
hiçbir baltaya sap olamadığı için.
(bkz: hiçbir şey olamayanların polis olması)
hiç bir vasfı olmadığı ve polis olacak kişide vasıf aranmadığı için olur.
Maaşı için olur.
Üzerindeki üniformanın götü kaldırıcı etkisi için olur.
belimde silahım copum götümde kelepçem arkamda devlet varken kimse bana bi bok diyemez diye düşündüğü için olur.
Hayır eyvallah en sonunda bir mesleğe sahip olmuş bu vasıfsız elemanlara niye kimse öğretmiyor bu mesleğin halkın haklarını korumak için var olduğunu.
Ikiden fazla kişi bir yerde birlikteyse üzerine biber gazı sıkılacağına tazyikli su püskürtüleceğine götüne copu patlatıp koluna kelepçeyi takip emniyete götürmesi gerektiğine dair bir eğitim alıp sokağa mı salıyorlar anlamıyorum ki.
Bunu direk akpartiye bağlayanlarin kafalarını sikeyim en başta. Evet akparti döneminde de çok kalktı bunların götü ama o göt hiç bir dönemde inmemişti zaten.
Üzücü olansa binlerce polisten bir tanesinde bile vicdan olmaması. Yahu bir insan o kadar eziyeti görmek için nasıl bir suç işleyebilir.
Allah akıl fikir ve vicdan versin.
seni daha iyi dövebilmek için yavrum.