bugün

son olaylardan sonra kimsenin bir daha oy vereceğini sanmadığım parti, hiç bir sözünün arkasında durmamaktadır son günlerde. artık haftada 5-6 şehit olduğu zaman tamam normal rutin zamandayız olayı olmuştur. bizi bu hale getirmiştir. ha nedir ''dış güçlerin oyunları bunlar'' tutturmuşlar dış güçler banane kardeşim o zaman çeker gidersin benim kardeşlerim tek tek ölüyor senin oğullarının sırtı pek işlerini çözüyorlar.

son günlerdeki suriye olayları jetimizin düşmesi başbakanın ağzındaki pelesenk laf ''misliyle karşılık veririz'' sen ver tayyip hurmamı veriyorsun şekermi veriyorsun ne veriyorsan ver.

ermenilere kıbrısta petrol aramayın vururuz keseriz esmişti tayyip efendi yine ne oldu ermeni kadın bakan dün çıktı ''türkiye sadece tehdit eder kulak dahi asmıyoruz'' dedi o lafı duyduktan sonra çöktüm çöktüm, sonra toparlandım banane lan dedim, kendime neden zarar veriyorum baştaki adamların umurunda değil, benim yapabileceğim tek şey elimdeki oyum zamanı gelince sandıkta görüşeceğiz.

son 2 gündür milletvekili oğlunun balya gibi polisleri dizmesi olayı bardağı taşıran son damla oldu, milletvekili ve bakan çocuklarının ne kadar kendini beğenmiş ve sonradan görme oldukları bir kez daha ortaya çıkmıştır. ne hikmetse tamda 2003 ten sonra trilyoner zengin olan deha süper zeka bakan çocuklarını anlatmama gerek yok sanırım herkesin malumu.

diyeceksiniz ki sen oy vermedin mi? evet gaza gelip bir seçimde oy verip destekledim, ama yaptığım şeyin cezasını kendi inancıma göre öbür dünyada çekeceğim çünkü yaptıkları pisliklere bende ortak oldum.
bir paket makarna ya da bir çuval kömür alırsa.
2 düşüncem var bu konuda,
birincisi evet kendilerine oy verdim, evet artık oy vermeyebilirim,
ikincisi tamam verelim ama kime verelim, ortada muhalefet göremiyorum, diğer partilerin geçmişleri pek parlak değil, koalisyon hükümetlerinde hep hüsran olmuş.
verilen zararlar söz konusu olduğunda kime verelim felan gibi düşüncelere kapılmamak gerek.
koalisyon hükümetlerinin olduğu dönemlerde en azından günü birlik tokat yemiyorduk.
(bkz: lobotomi)
boş beyinli ise verebilir.
gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum.