bugün

Yakalanmamak şaka değil ciddiyim..
her geçen gün ilk günden farksız olmak.
Saygı, anlayış.
En önemlisi sadakat devaminda ise saygı anlayış sevgi güven gelir.
maske takmamasıdır. insanların olduğu gibi görünmesidir en önemli olan şey.
Güven ve değer verildiğini hissetmek.
Çoğunluk güven, sevgi, saygı demiş. Bunlar o kadar çabuk yitiriliyor ki... Bir dakika önce canım-cicim olanlar, anında kanlı-bıçaklı olabiliyorlar.

Çok seviyorum diyenler, sıkıldım deyip gidiyor. Bana güvenebilirsin diyenler, aldatıyor. Saygı zaten ilk tartışmadan belli ediyor kendini.

sözün özü; bir ilişkide en önemli şey "heyecandır". Heyecanı ve macerayı arada bir yukarıda tutmak lazım. Rutinin dışına çıkabilmeyi, keşfetmeyi ve keşfedilmeyi becerdiğinizde; sevgi, saygı, güven klişeleri de rayına oturur.
Anlayıştır. Eğer anlayışlı olursa bir insan her şeyden önce ortaya sağlıklı iletişim çıkar.
Yalan olmazsa sıkıntı olmuyor.
anlayış.
ben. içinde olduğum her şeyi güzelleştiriyorum. canım kendim.
Kar amacı gütmeyen bir kuruluş olmak.
eğer seks yoksa ilişki de olamayacağı için öncelikle cinsel çekim ve seks. Güven arkadaşlık sonra gelen tırı vırılardır.
işler kötü giderken de karakterinden ödün vermemek.

ilişki güzel giderken, paranız varken, cinsel arzunuz varken, aileler tanışıyorken herkes birbiri için ölür,biter,sever.

Önemli olan her günün güneşli olmayacağını kabullenmek ve yağmurlu günler geldiğinde de kurduğunuz yapının arkasında dimdik durabilmektir.

Güzel gidiyorsa devam ederim, kötü olmaya başladığı an siktir ederim kafasındaki insanlar her daim güzel vaadlerle kolay kandırılir.

Başkaları tarafından kendinize fiyat biçilmesine izin vermeyin.
güvenebilmektir aslolan ve gerçekten sevmekle beraber iletişim kurabilmektir. yani sade ve basitlik ararsan ilişkideki kolaylıkla huzur bulacağın duruma geçiş yaparsın.
ortak müşterekte buluşabilme yeteneğine sahip en az iki birey.
Saygı ve güvendir. Saygı olduğu zaman geri kalan her şey beraberinde geliyor.
ailelerdir diyerek cevap verilesi meseledir net. aileler işi öyle zora sokuyor ki anlatamam. siz istediğiniz kadar sevin sayın birbirinizi eğer maddi anlamda ailelere bağımlıysanız o ilişki bitiyor.
(bkz: Partner)
1) aileler

2) mesafe

3) güven

4) saygı

5) cinsellik

6) yanlış anlaşmalara yol açmayacak samimi ve düzgün bir iletişim.
olması. yeterli şart.
(bkz: Samimiyet)
Sadakat ve saygı.
(bkz: iyi seks) başka hiçbir şey aramayın gençler.
ilişki bence. ilişkinin olması önemli bir şey. olmayınca sol frame vıcık vıcık oluyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar