beni en çok güldüren hakaretlerden biridir. ne zaman akp'ye karşı bir şeyler söylesem bu ve bunun gibi yaftalarla karşı karşıya kalıyorum. örnek vermem gerekirse;

darbesever
postal yalayıcı
kemalist *
puta tapan
kıblesi anıtkabir
ateist
ataist
dinsiz
din düşmanı
ergenekoncu
siyonist

yaftalamadan dinlesek ne de güzel olacak. bana sade bir vatandaş, birey olarak baksanız her şey çözülecek. bir şeye mensup olmak zorundayım sanki...
(bkz: kavgada denmez)
(bkz: namus meselesi)
(bkz: olası cinayet sebebi)
doğruluğu olan söylemdir.
kaç tane chp li ile konuştum , "darbe olsa da asker bizi kurtarsa" demeyenine sadece 1 kere rastladım. 12 eylül darbesinin gerekli olduğu konusunda ise tamamı hemfikir durumda.

ayrıca statikocuların neredeyse tamamı chp lidir. karşıt görüşte olmakla ilgisi yoktur. "postal sevdalısı" olmak bir karşıt görüş değildir.

e ne diyem ? mahmut mu diyem?
tabi ki;
darbesever
postal yalayıcı
kemalist
puta tapan
kıblesi anıtkabir
ateist
ataist
dinsiz
din düşmanı
ergenekoncu

uygun gelen bir tanesini demek gerekli.
bunlardan birisi de "chp'li"dir. bir akp'li kendi fikrine karşı olan herkesi chp'li zanneder ve yaftalar.
akp'ye karşı olan herkesi chp'li sanan dingillerin yaftalamasıdır. birde bunu hakaret edermiş gibi söyleyip kendilerine daha çok "dingil" dememize sebep olurlar.
yobaz kelimesinin laik versiyonudur.
(bkz: bir hakaret olarak postal yalayıcı)
"babanın ananla evli olması da statüko, hadi onu da değiştirelim" cevabını hak eden söylemdir.
rasim ozan kütahyalı'laşmaktır temelde...*
psikolojinin son aşamada elde ettiği sonuç, statükocuyu, hakaret olarak kullanan insanların yoğun adrenaline maruz kaldığı için beyinlerinde geri dönüşü olmayacak türden tahribatlara neden olmaktaymış. sakin gençler, bu kadar heyecan kalbinize de zarar... beynen yaşayamıyorsunuz belli ki, bedenen yaşayın bari.
ortada dönen hakaretler arasında en sevdiğim.