Bir günde kaç sevgiliye birden yetişilebileceğinin basit bir hesabıdır. Malum, sevgi ilgi ister, emek ister.. Emek bizim dostumuz. Emeği sevin!

24 saatlik mısır güneş saati uygulamasına göre, insanlar günde en az 6 saat uyumak zorunda. Geriye kalan 18 saatin ortalama iki saati yemek ve kişisel bakım için ayrıldığında geriye kalan 16 saat içinde bu ilgi paylaştırılabilir. Özellikle uzak mesafe ilişkisi sırasında 1 saatlik telefon görüşmesi ve 1 saatlik mesajlaşma bonusuyla beraber sevgili başına 2 saat gibi bir ortalamayla 8 ayrı sevgili geçici bir süre bile olsa idare edilebilir.

Sevgililer tarafından geriye kalan zaman sorulduğunda cevap oldukça basittir. "uyuyodum ya :("

Bilhassa ahlaksız kızlar tarafından bu taktiklerle bir çok masum genç kötü yola düşürülür. Okudunuz, bilgilendiniz. Ilgilenin. Ve emeği sevin.. Hadi bakalım.
okul yıllarımda denediğim sevgili sayısı. tam çizgiden üçlük attım. üçüyle de aynı gün içinde yattım. o zaman ben 20 sevgililerim 20 26 ve 30 yaşındaydı. ama güzel bir deneyim değil.
2x2=4'tür. yani bana göre. her biriyle günde 2 kere yapsan?

http://galeri.uludagsozluk.com/52/eller_47233.jpg
yazıyla, sadece birdir.
motorunun gücü kadar konuşuşması gereken durumdur.
o sığdırılanlar birlikteliktir, sevgililik böylesine basit, ucuz değil.
40 yapar.
başlığa sığdırılbilecek harf sayısından azdır.
8.

not: denemiştir.
Iki. Sag el , sol el.
norveçli balıkçılara göre 2.