bugün

ismi lazım olmayan bir sözlükteki istatistiklerde varolan bir rekor denemesini gerçekleştiren yazar kişi. basit bir hesapla 1586/24=66 yani saat başına 66 entry...bunu da dakikaya bölersek dakika başına 1 entry'den bile fazla...bunu yapmak için 1586 tane entry hazırlayıp sonra bunları 24 saat boyunca copy paste yapmaktaki amaç nedir, sonuçta bu bir sözlüktür şeklinde bir soru yöneltilmesi gereken yazar.* * *
tebrik edilesi, macroya bağlanmış bir bünye'dir.*
uludağ sözlük yazarlarının azimle guiness sözlük entry girme rekoru kırma denemesidir
açlıktan ölmesi muhtemeldir ya da en iyi ihtimalle sadece oturduğu sandalyeye sıçmıştır.*
veritabanı yolunu elegeçirmiş ve oradan ufak bir script ile yazıları geçirmiş olabilir denecek bir durumdur...
entrylerinde mantık belirtileri varsa çok kaliteli kültüre sahip kimse...
annesinden, "yapma evladım yedin bitirdin kendini, sözlüğü kurtarmak sana mı kaldı" ikazını duyması muhtemel yazardır.
bunu yapan kişi herhalde o ana kadar hayatta hiçbir şeyde başarılı olamamıştır. normal bir insan böyle birşeyle hayatta buğraşmaz.
aynı anda 8 sözlükte hesabı olan yazardır. **
ütopya olası durum.
yeni bir hesap açmıştır, eski hesabındaki entylerini copy paste yapmıştır. neticede 5000 de olabilir daha da uzar.
eli beli ve beyni ağır zarar görecek yazar.
helal olsun yazarıdır. her ne kadar tek cümlelerden oluşan entrylerin girilmesini zorunlu kılsa da bu eylem, bu yazar kişisi tebrikleri hak eder..
sözlükle telepati kurma yetisine sahip yazardır.
(bkz: larkerdır larker)
(bkz: terminator)
(bkz: ebesinin nikahi)
sözlük manyağı olmuş yazardır. Sözlükle yatar sözlükle kalkar...
yok artık devenin nalı ebesinin ayakkabı numarası yada sırf rekor kırdım demek için gecesini gündüzüne katan denemeci yazar kişilik.
(bkz: efendim sürekli büyüyor durduramıyoruz)
(bkz: gecede 60 kere cinsel ilişkiye girmek)
halk arasında entry ishali olarak da adlandırılan hastalık.

(bkz: başlık ishali)
Ayakta alkışlanası bir durum. Peki benim merak ettiğim şu neye ve nasıl girmiş?