bugün

sol çerçevede hep aynı sözlükçülerin niklerini gördükçe isyan eden, haykıran, coşan, koşan, sözlükçü lafıdır... göreceksiniz olm!
(bkz: vah vah vah)
Sözlükte ünlü olmak isteyen yazarın isyanıdır.
(bkz: döverim seni hepinizi döverim ulen)
(bkz: çakma kernel sendromu)
(bkz: çakma hicbiseyebosunaiclenmeyenadam sendromu)
ünlü olmak isteyen kişinin din, cinsellik, siyaset temalı entryler girmesi yeterlidir. olabilebilir. *
(bkz: olur o da olur merak etme)
sadece biraz yobazlık,faşistlik ve hayal gücü yeterlidir.
(bkz: inşaatta giri girerken zall la karşılaşmak)
(bkz: yok artık lebron james)
birinciyim, en birinci ben oldum, herkesi yendim, tüm puanları ben aldım ehehe
(bkz: fırat)
2 ana başlık altında katagorilenmiş konuların uygulanması durumunda olunabilecek durumdur.Bunlar;
1. kaliteli ve insanların beğenisini toplayan entryler girmek.
2. insanları kendinden nefret ettirecek karakterlere bürünüp aynı doğrultuda emin adımlarla gitmek.

2. katagori için denenip başarı sağlanmış bazı katagoriler;
a. herhangi bir ülke seçilir ve türkiyenin herşeyi boklanarak bu ülkenin türkiyeden çok daha güzel olduğu karşılaştırmalarla vurgulanmaya çalışılır.
b. herhangi bir siyasi görüşün uç noktalarda propogandası yapılır.
c. elalemin nick altına kışkırtıcı entryler girilir.
d. her entryde, alakalı alakasız zengin, fakir edebiyatı yapılır. Bu konu dahilinde çokça başlık 'sıçılır'.

1. katagori zirveye yürüyerek tırmanmak gibi zordur fakat etraftaki insanlarda 'helal olsun' etkisi uyandırarak pozitif yönde popülerlik kazandırır.
2. katagori ise seçilen stratejiye göre zirveye arabayla yada direk helikopterle çıkmak gibi kolaydır fakat insanlarda 'yavşağa bak' etkisi uyandırarak negatif popülerlik sağlar.
(bkz: o son salkımı yemeyecektin)
(bkz: yaparsın koçum)
güncel Önemli Başlıklar