bugün

Kizin ona su oglandan hoslaniyorum demesi adami iteler.
Kesinlikle babasının öldüğü andır başka bişey olamaz.
10 yıldır görmediği internet aşkının bulunduğu şehire gidip iş yerinin önünde siktiri yediği andır.
Askerdeyken sevdiği kızın nişanlandığını öğrendiğiniz an iste o an o andır inanç ölüme kadar götürür..
ufacık el kadar bebeği ağlarken hiç bir şey yapamadığı an.

itirazı olanı böyle alayım.
parasını koyduğu cebin delik olduğunu farkettiği andır.
Yabancı bir eli hayalrinda hissettiği andır.
Toplum içinde bir anda ereksiyona geçtiği andır. O böylr yavaş yavaş kalkarken senin yüzünde çakma bir gülüsmsemeyle birlikte iki elle onu aşşağı doğru itip iki bacak arasına kıstırmaya çalışırsın. Yapılması gereken şey rahat olmaktır. Olur öyle şeyler..
uzun süredir aşık olduğu kıza ilan-ı aşk edip red yediği andır. ilk birkaç dakika hiçbir şey işitmez, hiçbir şey söyleyemez, hiçbir şey düşünemez. sadece bön bön bakar. çevremde çok kez tanık olduğum bir olay. yakın zamanda benim de başıma gelebilme ihtimali var. korkuyorum sözlük. 1,5 yıl oldu. olur da red yersem bu entryi düzenleyip bu durumun nasıl hissettirdiğini ilk elden anlatıcam. inşallah yemem ama. dua edin dostlar. dua edin bi aksilik çıkmasın da mutlu olalım.
Vücuduna 6 kurşün yedikten sonra gözlerinin önünde karısını da öldürmeleridir. Çocuklardan bahsetmiyorum bile. Açın haberleri okuyun. Yok aşkmış böcekmiş ne işiniz var bunlarla.
Net olarak parasının bittiği andır.
Takasla alışverişi tekrar gündeme getirmeyi bile düşündürür bu bir erkeğe.
Çaresizlik budur işte.
En çaresiz olduğu an yoktur, anları vardır.
Bir tanesi de
Trafikte 90-100 kapatmış giderken yandan aniden çıkan kamyon dur. Frene basarsiniz ama fayda etmez çareniz yoktur,
Yanlış zamanda

Yanlış yerde

Yanlış kişiyle

Öpüşmek.
babasını kaybettiği andır.
Recep Tayyip erdoğan.

Cidden çaresiziz, kurtulamıyoruz da bu adamdan.
şeytan çaresiz kalır mıydı hiç?
Halk otobüsünde açmak istenilen cam ile girdiği mücadele.
çükünü düştüğü andır.
işerken.
annesinin öldüğü an.
Sevdiğini geri döndüremediği andır.
yaptığı yanlışların bedelini, sevdiği insanların çektiğini gördüğü andır.
Tuttuğu takım gol yediğinde ekrana alık alık baktığı o andır.
elini cebine attığında boşluğu yakaladığı andır.
Aldatırken yakalandığı andır.