bugün

bir erkeğin bir kızdan kaçma nedenleri nelerse onlar olarak tabir olunmakla beraber nedeni bilinmemektedir.
yalan.

not: erkeğim.
Kıllı olup sevişme isteğini bitirmesi.
nedenini bilmediğindendir.

not: gayim.
sevmiyorsa kaçar çünkü erkekler kadınlardan daha düşüncelidir karşı tarafın kalbini boş yere sikmeye gerek yok diye düşünürler.
Kızın çirkin ve itici olması olabilir. Kız bu kategoride olduğu halde bir de erkeği seviyorsa (bkz: kaç kurtar kendini yiğidim)
eğer erkek çekingense ama öyle böyle değil böyle çekingenliğin amına koymuşsa oluşabilicek durum!
kız pistir,kıllıdır ve kokuyordur.
(bkz: eli ayağı durmayan kız)

kız dediğin sakin, narin olacak arkadaş, çocuk gibi orda burda bağırıp aşırı gülmeyecek.
hevesini almıştır.
biyik, ortasi bile alinmamis kas, kotu koku.
kaçan kovalanır diye düşünüyordur.
kız erkeğin üstüne aşırı derecede düşüyor, tuvalete girmesine bile muhalefet oluyorsa erkek kaçabilir.
ter kokuyodur kız belki.
bunu ben kendime defalarca sordum lan dedim her şey gayet iyi giderken neden neden neden?!! üzerinde düşünmeye gerek yokmuş , aklında başka birisi vardır.o daha cazip gelmiştir hatta belki sevgili olmuşlardır * ,sen mal gibi hala gönlü sende sanarsın *,duvarında zerre fit verecek birşey yapmaz,arkadaşlar tembihlenmiştir *.bir timsah gibi avını izlemeye devam eder ama sadece izler.sonra sen bir şekilde silinmeyi unutmuş bir diyaloğa denk gelirsin,film kopar.tüm bu tespitler içinde altını çizeceğim kesinlikle (keşke büyük harflerle yazabilsem) aklında başka birisi vardır!o kadar da istemiyordur seni...

yok aşktan korkuyor yok gelecek ama zamanını bekliyor,allasen bunlarla kandırmayın kendinizi.bitmiştir.

silinmemiş diyalog:

it: aşkım keşke ... olsaydı.
kız: huyu da güzel kendi de güzel bilmem ne tatlı.
it: sevgilim sen dev bir kedisin.
ben : alayınızı s*keyim!

koy bir rakı şişeden
bıyıkları görünce kız mı erkek mı oldugunu anlayamadım. riske atmak istemeden hemen uzaklastım.
Bazı kızlar vardır. adeta Seni sikicem oğlum edasyıyla yaklaşırlar. işte bu kızlardan kaçarsın. Sebebi de basittir. Yakalarsa acımaz siker.
kızın çamaşır suyu kokması. net.