bugün

yakışıklılık dediğin % 80 genetiktir. yüz güzelliği, yüz hatları, vücut hatları, kemik yapısı, yüzdeki altın oran...

bunun içine hemen her şey girer. yakışıklılık doğuştan gelen sonradan pek değiştirilemeyecek bir durumdur. ancak işin geriye kalan %20'si kişiye bağlıdır. o da sağlıklı beslenerek boyunu uzun tutmak, spor yaparak çekici bir vücuda sahip olmak, sağlıklı olmak gibi etkenlere dayanır. en yakışıklı erkek bile şu son söylediklerimi yapmazsa yakışıklı olamaz.

uzun lafın kısası yakışıklılık için yapılacak pek bir şey yoktur. insan sonradan tipini değiştiremez ama tarzını, vücudunu, çizgisini, saç stilini değiştirebilir. yakışıklılık insanın elinde değildir ama çekicilik, işte o, evet insanın tamamen kendi elindedir.
Kesinlikle tek şey: Banka hesabındaki para miktarının çokluğu.
konuşmanın büyük rolü vardır.
bir kıza;hayırlı günler gardaş demek vardır.
bir de;merhaba iyi günler dilerim demek.
(bkz: sağ twix sol twix tarafını seç)
(bkz: beden dili)
Kendinden emin durus, bakis
Sogukkanli ama ayni zamanda esprili(bu da ayni zamanda zeki olmayi gerektiriyor)
Acik soz, (herkes yalan soyleyebilir ama yalana gereksinim duymamasi
tanidim var yani biliyorum. )
Temizlik kismini soylemiyorum bile.
Of of ya. Dertliyim ben,
Bana benzemesidir.
O değil de Gamze çok yakışıyor..
Çok sevmek..
Çüklü olması.
Bir erkeği yakışıklı yapan en büyük özellik gözlemleyen kişinin kişisel zevki ve bakış açısıdır.

Demogoji mode off
YAKIŞIKLI YA OLURSUN YA OLMAZSIN genetik cidden yani değilsen sıctın diye bir şey yok tabi ki. ( makyaj yapan erkekler siz alınmayın yapına anam yapın ) bazı şeyler çok daha önemlidir bizim gözümüzde mesela temizliği kılık kıyafeti vucudu ( spor yapın bi zahmet zaten çirkinsiniz) ses tonu konuşması oturması kalkması yalak olmaması az gülmesi az konuşması dedikodudan uzak durması. kıyafet çok önemlidir beyler temiz giyinin güzel kokun kaliteli üsürünleri doğru kombinlryin. sakalı öylr ısıdcıler gibi uzatmayın ayarında olsun sacınıza önem verin dişleriniz bembeyaz olsun
göt cebine koyup oturduğunda götünde kıl dönmesi yapacak kadar kalın cüzdan .s.s
yakışıklı erkek mi olur lan?
altında bmw,mercedes,porsche vb. otomobiller varsa burnunda sümükle,götünde bokla her türlü yakışıklı,karizmatik,çekici ve evlenilecek erkekdirsin.
teodal kızlar eksi çökün ama gerçek bu kandırmayın kendinizi...
1.90'dan uzun olması,iri kalıplı olması,kalın ses tonu,çıkık kürek kemikleri.
hafif dalgalı siyah saçlar, koyu kahverengi güzel gözler, biçimli bir ağız ve burun, insanın içini ısıtan bir gülüş.

(bkz: kendimden biliyorum)
hafif kavruk ten. yerim.
duruşu.
Ağzı güzelse yakışıklıdır.
bir erkek olarak diyorum kiii´

rokforlar için para
mitahasıplar için kişilik ve zeka
yoksuzlukta kalanlar için nefes alışverişi

kriterleri çevresinde belirlenen olgudur.
Hz. Süleyman'ın zekası, Herkül'ün kuvveti, Atlas' ın tahammülü, Zeus'un selameti, Aşil'in cesareti, Merkür'ün sürati..
Özellik olarak kabul görürse paradır. Para olursa en çirkin erkek bile estetikler, özel bakımlar ve spor ile çok yakışıklı hale gelebilir. (bkz: cristiano ronaldo)
kocaman ve anlamlı bakan gözlerinin olması.
geniş omuzları ve kaslı vücudu.
yürüyüşü, duruşu, tavrı...
bir bütün olarak bakmak lazım.
kadınların gözünde;

görsel
Tek tek özellik sıralamak saçma ama benim için en önemli faktör bir çift anlamlı bakan göz. Bu konuda akrep burçları çok şanslı olur mesela; tabii hem erkeği hem kadını. Herkes onlar kadar doğuştan bu özelliğe sahip olmasa da en azından boş ve bön bakışlı olmasın diyorum.
Biz Aslan Burçları da iyi bakarız.