bugün

yay erkeğine sökmeyecek adımlardır. ateşle oyun olmaz cısss.
5 adımın tek adımda özetlenmesidir.

- tasma takmak.
Erkek kedi ırkından geliyosa biraz zor.

Zira hiçbir kedi kendine tasma taktırmaz.
(bkz: köpek yapamamış yazar beyanı)
neden ki?
dilini iyi kullanmaktır. tek adımda düşüyorum.
hiçbir şey yapmayınca köpek oluyorlar ki bunu asla istemiyorum. hoşlanmadığım bir erkeğin peşimde koşması kadar irrite eden bir şey yok. benden hoşlandığını belli eden birine tepkisiz kaldığımda ya da güzel bir dille olmayacağını söylediğimde ipler kopuyor amk. sonra olaylar çirkinleşiyor.

hoşlandığım birini de köpek etmeye uğraşmam. salak salak işler. “köpek etmek” nedir ya zaten...kişisel gelişimini tamamlamamış insanların uğraşacağı şeyler.
görsel

Varlığıma en normal şekilde devam ederek 0 adımda koşturmak dururken; oturup 5 adet taktik bulmak yorucu be yavru.
Ya kızlar bakın ne dicem. Erkeğe Tasma takarsanız anca köpek sahibi olursunuz. Neden taç takıp kraliçe olmayı denemiyorsunuz?
Kafası çalışmıyor bazılarının.
Hayvanların üreme güdüsü böyle olur.
Köpek, köpek ile çiftleşir.
Bunun için erkeği köpek yapmak istiyor, her ne kadar kedileri daha çok sevseler de...

Neyse, konuya dönelim:
1- kızışma zamanını bekleyin.
2- gelip kıçınızı koklamasına izin verin.
3- onunla oyun oynayın.
4- fazla ısırma havlama gibi agresif davranışlardan kaçının.
5- çiftleşme esnasında erkeği bırakmayın, penisi içinizde kıstırıp onu ters döndürün.

https://m.youtube.com/watch?v=8NntPqIISmY
H,a ve v harflerini öğretip birleştirerek yanınızda söylemelisiniz.ewed
1- ilgiyle dinleyin. derin olarak ilgilenin demiyorum. şimdi şöyle anlatalım: mesela erkekler kadınların anlattıklarıyla genellikle ilgilenmezler. yani politika, bilim, sanat, sosyal konulardan bahsetmiyoruz burada, bu konuların kadını erkeği yok, herkes dinler. dediğim konular kadınlara özgü alışveriş, önemli günler, kim kime ne demiş tarzı kadın sosyalleşmesi ve ruhu ile ilgili konular. ve kadınların da erkeklere ait olan ve dinlemekten sıkıldıkları bazı konular var, hani kadınların "hep futbol hep seks" diye düşündüğü, hah onlar. bir kez dinlemeye başlarsanız bu konuların hem o kadar basitleştirilemeyeceğini, asıl meselenin güç ilişkileri olduğunu anlamaya başlarsınız hem de erkek kişi kendisini dinleyen dişi eleman görünce afallar, hayran olur. bütün anlattıklarını dinleyin demiyoruz, o kadarını bir erkek bir erkeğe bile yapmaz zaten, abartmadan bir iki konu sadece.

2- kıskandırmayın azıcık kıskanın. bu taktik erkekler için olan "kıskanmayın azıcık kıskandırın" formülünün tersidir. erkeği kıskandırırsanız ya elalemle kavga çıkarır ve sizi baskılar ya da kendi akıl sağlığını korumak için sizden uzaklaşır ve ağzıyla söylemese de kafasından "orospu" diye geçirir. bana kızmayın amk, erkek köpek istiyorsanız kural bu, beğenmiyorsanız kancık bulup birbirinizi yalayın, ne yapayım yani. yani erkeği kıskandırmanın onu kendinize bağlamanız adına hiçbir getirisi yoktur. gelgelelim erkeği kıskanırken dikkat etmeniz gereken kural "azıcık" olmasıdır. içten içe çok kıskanıyorsanız ateşin altını kısın, hiç kıskanmıyorsanız biraz kıskanıyormuş gibi görünün. "anne ilgisi seviyesinde kıskanın" diyelim bari de bütün taşlar kafanızda yerine otursun.

3- sırdaş olun. ama çok ciddi konularda değil. herif cinayet işlemiş, soygun planı hazırlamış ya da kücükken tacize uğramışsa bunları şimdilik bilmeyin zaten, ciddi mevzular bunlar, evlendikten sonra öğrenirsiniz inşallah. en ideal konu cinsel fantezilerdir. bir şekilde erkeğin birkaç cinsel fantezisini ağzından almaya bakın, mesela film izlerken ya da bir muhabbetin içinde ağzından kaçırdı, ya da siz bir numarayla bu konuyu konuşturdunuz. sakın eleştirel veya iğrenmiş bir tavır sergilemeden detayları toplayın, iğrenmişseniz bile eve gidince yalnızken kusarsınız. daha sonra arada bir bu sırrı bilen kişi olduğunuzu hissettirin, yer yer ima falan edin, ama bunun güzel birşey olduğu yönünde. bu şekilde güven yaratmış olursunuz. sırdaşlık konusu ille de cinsel olacak diye bir kaide yok; ortak şakalar, anılar, vs. de olabilir. mühim olan çok ciddi veya travmatik konular olmaması, ama heryerde konuşulamayacak tarzda olması lazım.

4- terinizi koklatın. çok garip gelebilir, ama aslında öyle değildir: nasıl ki siz erkek kokusu alınca çıldırıyorsanız aynı şey erkeklere de oluyor. bunu adetliyken yapmayın elbette, o zaman başka birşey kokuyorsunuz, biyolojik olarak biraz itici oluyor. şöyle düşünün; nasıl ki yıkanmamış, kirli elbiseleriyle öküz gibi futbol sonrası ter kokusu size itici geliyorsa, işte bunun karşılığı da adet ile karışan terin sülfür kokusudur. amacınız kendi kadınsı kokunuzu parfümle bastırmadan karşı tarafa koklatmak. köpek istiyorsanız köpeğin hassas organına hitap etmeyi bileceksiniz.

5- bu ve benzeri numaraları belli bir yaş aralığındaki erkeklere uygulayın. çok küçüklere uygularsanız bunun adı sapıklık olur, biliyorsunuzdur herhalde. zaten buradaki asıl uyarı belli bir yaşın üstündekiler için. her erkek için bu üst yaş sınırı değişiktir; kimisi 35'in de erişir bu bilgeliğe, kimisi 42, kimisi ise 50 küsür yaşında hala akıllanmamıştır. en zor adım da zaten avınızın hala köpek edilebilip edilemeyeceğini tespit etmektir. hani yaşlı köpeğe yeni numara öğretmek ya da sahibinden vazgeçirmek zordur ya, aynen bu prensip. eğer erkek belli bir yaşı geçmişse ya bakıcı arıyordur ya kolay am, ya da ikisi bir arada, yani hizmetçi fantezisi. denecektir ki "erkek zaten hep bunları arıyor". iyi de, hayat deneyimi almış bir erkek bunları köpek olmadan da alabiliyor ki zaten o yüzden bunlara daha ziyade "kurt" deniyor sayın kırmızı başlıklılar, ona göre...
Bknz Annem göster ama elletme dedi.
Köpekleştirme içgüdüsü ihtiyaçlar hiyerarşisinden kaynaklanmaz. Zira o bir efendi olma durumudur. Amma velakin insan efendi değil ihtiyaçlarının kölesidir. Birbirine muhtaç insanoğlunun ego kasması da ayrı bir komedi. O yüzden artislik yapmadan önce düşünmesini öğrenin ki köpeklerden bir farkınız olsun. Hayvanlar alemi de insanlar alemi gibi çeşit çeşittir ama hepsi de köpeklerden müteşekkil değildir.
bir erkek zaten köpek olarak size gelir.
adamlığa evrildiyse o iş öyle olmaz yalnız.
notu düşelim.
görsel
1. ona yaş mama verin.
2. ya da ona baş m.m. verin .
Ciddi ciddi bazı kızların oturup düşündüğü adımlardır.
Bana da arkadaşlarım çok taktik verdi yalan yok, taktik veren arkadaşlarım sevgililerini kendine köpek etmişti. Dinlesem ve dediklerini yapsam ben de edebilir miydim? Yaniiii, çok çok çok düşük de olsa ihtimal vardır her zaman. Eğer bunu isteseydim denerdim, dinlerdim onları.
Ama ne dinledim, ne de yaptım. Taktik maktik yok bam bam bam! insan olan sevdiğini köpek değil baş tacı eder. içimden nasıl geldiyse öyle davranırım. Tuhaf olan şu ki, köpek etmek istemeyen kızlar da taktik yapıyor. Sürekli düşünerek hareket ediyorlar, ya hayat boyu stratejik mi davranacaksın? Sal gitsin biraz ya. Ne tuhafsınız insanlar.
1) paramızı alıyoruz
2) çarşıya çıkıyoruz
3) köpek tasması alıyoruz
4) erkeğin boynuna takıyoruz
5) dilediğiniz yere götürebilirsiniz.
evet 5 adımlık bir mesafeden kendisine doğru 5 adım atmanız yeterlidir.
1 tasma alıyoruz.
az bişi dana kıyma.
" hev hev " de bakiim diyoruz.

oluyor. bu kadar işte.