bugün

Bir kere kadın güzel bakacak. Gözleri güzel olacak. Ben güzel bakan bir çift gözden etkilenirim arkadaşım. Bakımlı , konuşmayı bilen ve güzel bakan bir bayandan etkilenmemek mümkün değildir.
Saçlarını at kuyruğu yapsın güzel güzel baksın bana bir de utandığında hafiften dudağını ısırsın sonra çeksin vursun beni. O kadar diyorum yani.
Memenizi gösterin yeter.
Kumral saçları omuzlarına kadar gelsin. Bej rengi pantolonunun üstüne giydi gömleği içine atsın utansın biraz öyle direk niyetini belli etmesin.
yanınızda rahat edebiliyorsa- bunun için arada hata yapmasına izin verin- kontrol delisi bir kadın değilseniz ,çok kasmayan, çok kurcalamayan biriyseniz mutlaka etkileniyolar.
Kızıl saçlı olsun tamamdır.
Bir adet çubuklu beşiktaş formasına tavım.
kültürlü olması ve güzel türkçe konuşması.
Dişi olmanız fazlasıyla yeterli.
psikopat olmayın hanım hanımcık olun
fevri davranmayın
kıskandığınızda belli etmeyin
hırçın olmayın
sessiz sakin ve anti asabi olun, bir de eğlenceli olun

etkilenen çok oluyor.
deger vermek erkeğe.
bakimli olmak.
duzgun olmak.
becerikli net olmak.
uyumlu olmak.
orf adet bilmek.
pozitif olmak.
aile sevmek.
bilgili kulturlu olmak. dindar olmak.
yalan soylememek acik sozlu olmak.
Bakış çok önemli kaçamak bakış atın.
(bkz: dekolte)
etkilenmeye hazırsa her şey etkiler.
Her erkek için farklı olan yollardır genelleme yapılamaz.

Kimi tatlı şirin kız sever kimi dediğim dedik tiplerden hoşlanır kimi anaçlık arar.

Bu yüzden olay tamamen erkeği tanımaktan geçer. iyice tanıyıp ona göre davranırsınız.

(bkz: Nabza göre şerbet).
erkeğine göre değişir.
"sevişek mi" sorusunu sorun.
Esmer, Zeki, ve guler yuzlu ve konuskan olmak beni etkilemeniz icin yeterlidir. Her erkek farkli sever ne biliym ben diger erkekleri. kizlarin sevdigi tip klasiktir ama erkekler zibilyon farkli kiz tipi sever.
teşhirci bir politika izlerseniz zaten etkilersiniz.türk kızlarının yollu olanları zaten bu politikayı izliyor ama siz öyle biri değilsiniz.değerliyseniz bırakın beyaz atlı şöför pardon prens gelecektir.
erkeğine göre değişir.
üfle yeter. nefes aldığını bilsin gerisi teferruattır.
Doğru anda Göz teması kurun, her zaman işime yaradı.
Karşısında terbiyesizce sigara içmek. azcık da hanfendi olun, kafii.
zaten etkilenmeye dünden razıyız, en ufak hareketiniz yeter diye düşünüyorum. o yüzden akıllı davranın, işaret fişeği çakıp sonra da yavşadı diyerek bizim de tadımızı kaçırmayın.
kendi adıma yapmacık olmaması, doğal olup ben buradayım diye bağırmaması. genele yayacak olursak ve sex için üniversiteye gidenler olduğunuda hesaba katarsak evet am göt memedir. ha bu genellemeyi kadınlara yayarsak paradìr. bu da edit.