bugün

Kendinden emin ve böyle sabit donuk bakışlı kadinlardan çok etkileniyorum ben. Üstüne bı de güzelse aşık oluyorum.
Kendimden yola çıkarak söylüyorum, zeki kadınları ve bu zekiliği ile övünmeyip mütevazi olan gülen ve erkeğini güldürebilen kadınlar her seferinde etkilemeyi başarmıştır.
amsalak değilse...
sadece görüntüyle bir yere kadar gidersiniz o da bir yere kadar. erkeklerin genelinin zekâ ve bilgiden gözü korkar. onu da geçin. bakın hanımlar, bu kesindir: şefkât ve anlayış. bunlara düşmeyen erkek de ne bileyim durumu.

ha amsalaksa nefes almanıza bile gerek yok. o yüzden ondan bahsetmiyorum.
Güzel gözler, anlamlı bakışlar,hoş bir koku .
kendin ol.
adamı nikah masasına oturtana kadar tüm anaçlığınızı ortaya koyun. imzadan sonra normal halinize dönüp ağzına sıçmak için bolca zamanınız olacak nasılsa.
Bir erkeği etkilemek zor ama imkansız değildir.
Mizah içerir

Genellemeyi sevmem bu yüzden bir insan tüm beşeri ilişkilerinde nelerden etkilenirse bunların tamamı geçerlidir. Fakat bu toplumda, kültürde hatta bireyde o kadar çok değişkendir ki öznel beklentiyi karşılama, ortak nokta vurgusu, kendisi için saygı duyulacak erdemlere sahip olması...

Özet olarak bilinçli ya da bilinç altında öncelikli beklentisi ney ise onu karşıladığı kadar büyülenir.
Güzel olmak kafi diye düşünüyorum. kimse ruha, kafaya bakmıyor artık. Herkes dış görünüş endeksli. Ne yapak, çirkiniz diye ölek mi.
güzel ve akıllı olmanız yeterli bence.
görsel
(bkz: fileli çorap)
(bkz: dövme)
(bkz: renkli saç)
(bkz: piercing)

Bu kombini tamamla, gönlümü kazan....
sosyal medya'nın kölesi olmayın.
(bkz: soluk borusu)
Ona pislik gibi davranın.

(bkz: pislik benim bu arada)
Bence genel bir başlık olduğu için genel bir cevabı yoktur. insanlar farklıdır. Kimi kitap okuyarak etkilenir, kimi gülüşünden kimi fiziğinden etkilenir. Kısaca herkes aynı özelliklerle etkilenmez.
Nefes almak.
isterseniz ağzınızla uçak çekin kişinin istediği özelliklere sahip değilseniz etkileyemezsiniz. En azından güçlü bir karakterse.
sağlam bir mizah anlayışı.
nefes almaktır.
vermeyecekseniz bile sanki verecekmiş gibi davranın tamamdır. bedavadan ilgi gösterecek bir kaynağınız var demektir.

tabii siz bunları bizden daha iyi biliyorsunuz oropularım *
Ona memelerinizi gösterin...
Kadın:pardon müsade edermisiniz?
Erkek: benimle evlenir misin?
-zeytin yağlı yaprak sarma.
-patatesli börek.
-karnı yarık.
-tavuk sote.
-mantar.
-köfte.
Türkiye deyiz selam verin numara isteyin her istediğinizi alırsınız..
gözlerinin içine bakarak hitapli ve özgüvenli konuşmak.