Var mı böyle kız ? Varsa da ben hiç görmedim.
15-18 yaş arasında olması muhtemel kız.
Yok öyle bi kız.
Ne doğmuştur ne doğacaktır.
aşkı anlatan edebi eserlerin yazarlarına ve cinsiyetlerine göz gezdiriniz. çoğunluk erkektir(kadın olduğunu hiç sanmıyorum ama biri çıkar şu var diye örnek gösterir o yüzden çoğunluk yazdım).
Takintidan başka bisey değildir. Bir süre sonra başkasına aşık olacak kızdır.
Abartmis kizdir insani sogutur normal ask iyidir.
var olan başıma gelen kızdır. birkaç kere hem de.

hatta sonuncusu dul ve iki çocuğu olmasına rağmen nikahsız bile olsa benden çocuk yapmak istiyordu. gururum okşanmıştı.
laftadır, sözdedir, sadece romantizm için söylenen 'seni çok seviyorum'dan ibarettir. yaşadım gördüm, evet biliyorum. arkasını dönünce görüyorsunuz o senin için ölürüm diyen evlilik çocuk hayali kuran insanın aklına bir kez bile gelmediğinizi veya arkasına bir daha dönüp bakma gereksinimi bile duymadığını.
Bulunması zor olan kızdır.

Kaldı mı bee.
tarihte olmamış, şimdilerde olmayan, gelecekte de asla olmayacak kızdır.
Hormonal rahatsızlıkları olan kızdır. Evlenince geçer.
KIZ YA ERGENDiR. YA ÇOK FAZLA AŞK DiZiSi SEYRETMiŞTiR YADA ERKEK HAKiKATEN ÇOK YAKIŞIKLI VEYA ZENGiNDiR.
Ergendir yada filmlerde gördüğümüz erkek tarafından hayatı kurtarılmış kadındır.
Bir kıza taparcasına aşık olan erkekten farkı yoktur.
Muhtemelen aptal bir ergen
kıçında iphone x vardır şükredeceğine,o karşı cins organizmayı düşünüp masturbasyonuna devam eder.
siz salak mısınız ? yoksa rol mü yapıyorsunuz ? Böyle bir kız yoktur, he zenginsinizdir, bu rolü yapabilir.
beş sene sürdü bitti, artık uzaktan arkadaşız.