bugün

http://galeri.uludagsozluk.com/g/sabri-capsleri/
daha neler bari kel kalsın. Ancak Brad Pitt'in Ocean'daki hali aklıma geldikçe oldukça sempatik gelebilir. ayrıca anlamını çözemediğim şey (bkz: subay traşı) ne farkı var acaba?
alabruz tıraşlı acemi er gibi gezen erkeklerin yeni teselli trendi.

bana göre de uzun saçı kaldıramayan erkek tipsizdir amk. buyur burdan şeyap. yak.

uuzn saçlı değilim. orta benimki.
doğrudur. gerçi erkekten sonrasını okumadım. *
kafası yamuk birine alnı açık birine vur bakalım 3 numara, sikik bir tespittir, herkesin kendine özgü ah stili vardır, yakışan da var yakışmayan da.
iki erkeğe 6 numara saç yakışıyorsa dadından yinmez..
bütün sermayesi uzun saçları da olabilir. yada yakışıklı olduğu halde 3 numara saç yakışmıyordur. genelleme yapmak yanlış diye düşünüyorum.
Doğru tespittir. yüzü meydana gelir.
bir erkeğe 3 numaralı saç yakışıyorsa, kafası biçimlidir.
tamamen kuru iftira, büyük bir yalan.

bu söylediklerimin 3 numara sonrası ilyas salmana benzemem ile kesinlikle bir alakası yoktur.
yüz hatları keskin ve yuvarlak suratlı ise doğrudur.

uzun suratlı birisi, uzun saçlıyken yakışıklı olup üç numara saçla tipsizin teki olabilir.
ki bence aynı durum kadın içinde geçerlidir .v for vendetta filmindeki natalie portman adlı hatunun kafası bunun için ideale ulaşmış bir örnektir .
Herkese yakışmaz . Yakışan yakışıklılar vardır lakin o saç modeli yakışıyorsa kafa tası şekilli ve güzel demektir.
doğru olabilir ancak abartmaya gerek yoktur. sırf 3 numara saç modası var diye okulda, işte, sokakta her yerde bu tip insanlar çoğaldı. bu adamlardan dolayı her yer burdur 58.piyade er eğitim alay komutanlığı gibi oldu anasını satayım.