bugün

kızlar genellikle kendilerinde olmayanı arar karşı cinste. bundan dolayıdır ki bazıları erkeğinin zeki olmasını ister.
bazı kızlarımızın yanlarına yakışacak birilerini bulma çabasından kaynaklanır. *
zeki kadındır. çünkü zekanın başarıyı, parayı ve espriyi yanında getirmesi muhtemeldir. ne kaldı geriye diyorsanız (bkz: yakışıklılık).
bir kadında zeka arayan erkeğin ruh ikizidir.
akıllı kadındır. devamında para arar orası ayrı.
zeki olan kadın zeki bir erkek ister ,çünkü öğretecek konumda değil eğitilecek konumda olmak ister,ve kadın eğer erkeği zekiyse ona saygı dyar,hayran olur,sonrada aşık olur
bazıları ruh ikizini bazıları ruhsikizini arar önermesini doğrulayan tiptir. (bkz: saçmalık)
akıllı, mantıklı, haklı kadındır. nasıl ki erkekler boş konuşan, herhangi bir konuda fikir sahibi olmayan kadınlardan hoşlanmıyorsa kadınlarda yaptığı esprileri anlayamayan, önemli bir konuda tartışamayan, entellektüel birikimi sıfır, her türlü pozitif bilimle alakasız, bir ortamda iki cümleyi toparlayamayan birinden hoşlanmaz.
para yada tip aramaktan daha mantıklı bir arayıştır. kas beyinli* biriyle çıksam sıkılır dururum.
kova burcu kadını olmanın ilk koşulunu uygulayan kadındır.
imkansızı isteyen kadındır.
olgun ve deneyimli kadındır.
uzun ve sağlıklı bir ilişki istiyorsa araması gereken ilk şeydir.
aradığını erkenden bulamadıysa evde kalır. arz ve talep arasindaki dengesizlik mağlumdur.
kadınlarla ilgili tespitim önce hoşlanacağı erkeği sonra o erkekte hoşlanacağı şeyi seçerler. ama şu bir gerçektir. ortalama bir erkekseniz ve çok zekiseniz işler kesinlikle farklı oluyor.
matematik öğretmenidir. iyi dersler hocam deyip geçin, takılmayın.
(bkz: gerizekalı kadın)
haklı kadındır. Sebebi ise Hemcinslerimin akılsız olanlarının ya amele ya da maganda olmasıdır.
en doğrusunu yapan kadındır.
(kendimi tenzih ediyorum) hiç bir şey bulamayacak kadındır.
(bkz: arabaya inanmak)
kimde ne eksikse onu karşısındakin de ararmış. **
ben ve benim gibi erkeklerin de kızlara karşı şansı olduğunu kanıtlayan kadındır.
Yakışıklı bulmadığınızın zekasini degerlendiricek fırsatınız olmuyo pek.
Zeki kadının önceliğidir.
Salt arabanız, çulunuz, çaputunuz, parfümünüzle etkilenmez bu tür insanlar.
Beyin önemli!