bugün

nerde o eski bayramlar. diğ mii diğ miii?
Yapar. Kadın da yapar ama, sadece erkeğe özgü bir şey değil. Yeter ki sevsinler.
Hayır. Sevgili miyiz köle mi amk?
Hep cevabını merak ettiğim sorudur.
Neresiyle sevdiğiyle bağlıdır. Cokta bisey beklememek gerek.
Yapar. Şahsen zamanında yapmış biri olarak söylüyorum.
amına bile koyar.
Kız erkek farketmez sevdiği kişiyi hayatının merkezi yapan insanı anlamam. Ha bu demek değildir ki sevme. Sev tabiki ama gereken kişiye yeterli ölçüde sevgiyi ver ki ilerde pişman olma.
tabii ki hayır. çok şey yapar ama her şeyi yapmaz.
ailesi içinse evet, başka birisi içinse hayır.

ama bana sorarsanız ikisi içinde yapmam.
Yapmaz. Yapmamalı da. Yani ben olsam büyük konuşmayayım da sevdiğim de olsa her şeyi yapmam. Kadın kişisi erkek kişisi fark etmez. Kimse kimsenin her şeyi olamayacağı gibi kimse kimse için de her şeyi yapamaz. Her şey afaki bir olgu. insanların limitleri vardır.
Benim için herşeyi yapmıştı.
Buna aldatmak da dahildi o yüzden çok da şaapmayın.
cevabı nesnel olmayacak bir soru.
Yapar mı bilmem ama yapmalı o kesin.
Bi erkek bi kizla beraber olduktan sonra tum hevesi kaçar net, sevse bile.
gerizekalı gibi zamanında yaptığım için cevabı evet olan soru. sonuç? sikilen koskoca 6 yıl.
Yapar yeter ki gerçekten sevsin ikisi de.
yapmam ama yaparım tabiki fakat yapmam da.
Neler yapmaz ki.. Herkes yapar , kız olsun , erkek olsun. Kalp bu sonuçta . Ama ben de şuna inanıyorum ki , insan hayatında sadece bir kişiye aşık oluyor , bir kişiyle yaşıyor hayallerini ve gün geliyor o ilişkiler bitiyor . Bir daha sevemiyor musun evet seviyorsun karşındaki insana da değer veriyorsun, saygı da duyuyorsun ama bu aşk olmuyor sevgi oluyor , hoşlanma oluyor. Ötekisi sadece içinde ukte kalıyor ve gün geliyor o yıkılan hayallerin yerine yenisini kurmaya korkar oluyorsun. Amaaaann diyorsun olmasa da olur ..
bir çok şey yapabilirler. bazıları cesaretten çok aptalllıktır. yapacagı en aptalca şey ise sevdiği için acı çekeceği şeyler yapmak. bilir ama yine de yapar. en büyük sebebi de gururdur. kitaplarda ki, filmlerde ki gibi mutlu sonla biteceğini sanarlar ama bitmez.

kızlarsa bu çabalarını anlamazlar ya da yanlış anlarlar. erkeğin sevdiği için yaptıgı aptalca şeyi ya yüzlerine vururlar ya da daha aptalca yönlere çekerek erkeği iyice çileden çıkarırlar.
görsel
Her şey, çok genel değil mi?

Git hıırsız ol, katil ol dese olacakmısın?

Seven insan, kadın, erkek fark etmez, değer verir, mutlu etmeye çalışır, o üzülmesin diye çaba sarfeder, tırnağının ucuna zeval gelsin istemez.

Benim sevgi anlayışım bu. Sizi bilemem.
Sevdiği içinse yapar. Çokta bezdirmemek lazım.
yaparsa muhtelemen ilerde sevgili olmayacaklardır.
yapar ama yapmasın. çünkü sonunda o bütün yaptıklarına değmediğini görecektir.
güncel Önemli Başlıklar